Leden 2012

Praha, Prague, Прага, Prag

15. ledna 2012 v 23:41 | Tery |  Deníček
imagebam.com(Photo by my friend Káťa)
Ok, je sice pravda, že jsem vždycky říkala, jak Prahu nemám ráda, ale ve své podstatě je vlastně moc hezká.

Minulý týden (ehm, tak dobře, ještě tenhle víkend) jsem byla se školou v Praze. Jak jistě víte, je tam výstava Romanovců a naše škola uspořádala menší výlet pro všechny ruštináře (to je asi jen 50 lidí). Celkem jsme si to užili (no ještě aby ne, když to bylo místo výuky :D). Nejdříve jsme jeli metrem a tramvají z hlavního nádraží na Hrad, kde jsme šli na již zmiňovanou výstavu. Potom jsme to vzali cestou do chrámu sv. Víta a nakonec přes Malostranskou k dalším památkám.

Nejvíc jsme ale byly nadšení z hodiny rozchodu v Paladiu (děkuju moc holky, moc jsem si tu hodinu s vámi užila :*). Když nad tím tak přemýšlím, Praha se mi docela líbí. Je to takové staré město. Nebýt tam tolik lidí, bylo by to asi kouzelné, ale po té cestě v metru jsem dost vystřízlivěla z nápadu jít na vysokou do Prahy (ale kdo ví, třeba mi nic jiného nezbyde).

No teď jsem každopádně nemocná, ale zítra do školy půjdu. Ironií je, že právě kvůli ruštině - musím si jít opravit známku, tak mi držte palce :D

Novoroční předsevzetí (trochu později)

8. ledna 2012 v 23:44 | Tery |  Deníček
Whow, je to tak úžasné po takové době se vrátit na blog. Teda jako myslím na blog, kde si můžu psát co chci a vím, že po tom nikomu nic nebude (protože sem nikdo nechodí) jupíí.
BTW nepřijde vám Chace Crawford (<--) naprosto k sežrání :P. Asi to nebyl dobrý nápad si ho dávat jako avatar - dost mě to rozptyluje :D
Ale teď už bych se měla vrátit k tomu, o čem jsem původně chtěla mluvit - minulý rok pro mě byl katastrofa. Možná kromě školy, která taky nebyla nejlepší, ale dalo se to přežít. No každopádně jsem to nějak přežila a hrozně moc doufám, že tenhle rok bude určitě lepší. Samozřejmě jako asi každý, jsem si i já dala novoroční předsevzetí, která vím, že nemůžu splnit, ale proč se o to nepokusit a tady jsou:

V první řadě jsem si řekla (tak dobře, možná ne v první řadě, ale pro tenhle blog je to hodně důležité), že bych tu měla být aktivní. Poslední dobou, když jsem nad tímhle blogem přemýšlela, došlo mi, že prostě nevím, co přidávat, ale to se změnilo a já to teď vím moc dobře, takže první předsevzetí je:

Být aktivnější na tomhle blogu.

Další věc, která mě dost štve, je můj zadeček. Mluvím ve zdrobnělině, protože opravdu není nijak zvlášť velký a já celkově jsem dost hubená, ale občas si říkám, že mi cvičení neublíží takže,

Víc cvičit.

A poslední předsevzetí je dost nereálné, ale přesto pro něj mám dobrý důvod - nedělám to pro sebe, ale pro mamku. Dobře tak trochu pro mě to taky bude, ale mamka si vždycky přála, abych byla hodně dobrá ve škole. Já musím říct (a nemyslete si prosím, že jsem nafoukaná), že jsem chytrá, ale host si kazím známky tím, že jsem dost velký flákač, takže poslední předsevzetí je:

Mít na konci roku vyznamenání.

Dost nereálná předsevzetí co? No ale člověk se za něčím hnát musí. V mém případě to bude tohle.

Dess 1.4

8. ledna 2012 v 23:29 | Tery |  Dessy blogu
Ok tentokrát to nebudu nijak prodlužovat - nastavila jsem si KONEČNĚ nový design. Jak jinak jsem ho nedělala já. Tentokrát jsem ho ukradla TerusH. Design se mi opravdu hrozně líbí. Přijde mi hodně podobný, jako ten minulý, ale já jsem spokojená. Myslím, že tady zase nějaký ten měsíc vydrží.