Říjen 2011

Tahle holka ví, co chce :)

5. října 2011 v 12:05 | Tery |  Deníček
Ehm, divnější název článku být nemohl.
Poslední dobou přemýšlím hodně o svých možnostech. Jasně, zní to přesně jako klišé, ale já prostě musím myslet na to, co bude po střední. Původní plán byl dodělat střední a potom se rozhodnout, co dál, jenomže mi tak nějak dochází, že mnohem lépe by se mi žilo s vědomím, že přesně vím, co od tohohle světa očekávám... jo další klišé a k tomu ještě Déja vu.
No každopádně asi bych se měla vymáčknout, kam jsem se s tím myšlením dostala - rozhodla jsem se, že až dodělám střední (jestli dodělám střední) pokusím se udělat nějakou vysokou školu (protože škola základ života - no však to znáte, ne?) a potom hurá do Ameriky jako au paire. Nad tímhle nápadem jsem přemýšlela už hodně dlouho, ale dneska jsem si procházela nějaké blogy holek, které chtěly být au paire a splnilo se jim to a rozhodla jsem se, že by se mi takový zážitek celkem líbil. No uvidíme. Přeci jen, ještě za sebou nemám ani půlku střední, takže teď se zaměřím na tohle a pak... no uvidíme.

Zaneprázdněná...

3. října 2011 v 1:23 | Tery
Já vím, vůbec sem nepíšu, ale poslední dobou toho na mě bylo opravdu moc. Teď školu vůbec nestíhám a navíc jsou tady další věci, na které potřebuju čas, který bohužel nemám, takže... Co dodat.

Ale zlepší se to... ne opravdu, já vím, že už jsem to slibovala hodně dlouho, ale teď se to opravdu změní. Minulé úterý jsem byla s kamarádkou na tanečních - ne že bych tam chodila (bože, jen to ne), ale byly jsme se podívat na spolužačku. Navíc jsme ji slíbily, že se přijdeme podívat i na prodlouženou... no já a šaty... nevím nevím. Každopádně sebou beru foťák, takže počítejte s nějakou tou fotkou.
No nic, už je hrozně pozdě a já za 4 a půl hodiny vstávám do dne plného písemek a zkoušení, tak mi držte palce...

Dess 1.3

3. října 2011 v 1:17 | Tery |  Dessy blogu
Tak už bylo na čase, abych sem dala nový design. Nejsem sebevrah, takže není ode mě :). Je od Annie a já si myslím, že je naprosto úžasný. Bohužel má úzkou stránku, takže se mi sem nevejde menu, ale myslím že to není až tak velký problém.