Červenec 2011

Allison Mack (29)

29. července 2011 v 12:00 | Tery |  Narozeniny slavných
imagebam.com
Dnes slaví svoje narozeniny herečka Allison Mack, známá hlavně díky Smallvillu a její postavě Cloe.
Všechno nejlepší Allison

Josh Radnor (37)

29. července 2011 v 12:00 | Tery |  Narozeniny slavných
imagebam.com
Dnes slaví svoje narozeniny herec Josh Radnor. určitě ho všichni znáte ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku.
Všechno nejlepší Joshy

Kate Beckinsale (38)

26. července 2011 v 12:00 | Tery |  Narozeniny slavných
imagebam.com
Dnes slaví svoje narozeniny herečka Kate Beckinsale. Můžete jí znát z filmu Underworld.
Všechno nejlepší Kate

A. J. Cook (33)

22. července 2011 v 12:00 | Tery |  Narozeniny slavných
imagebam.com
Dnes slaví svoje narozeniny úžasná herečka A. J. Cook, známá hlavně díky filmu Nezvratný Osud 2, kde si zahrála hlavní postavu Kimberly.
Všechno nejlepší A. J.

Brigáda a proč jí vlastně dělat

21. července 2011 v 23:41 | Tery |  Deníček
Avatar jsem dělala já a je na něm Amber Tamblyn ve filmu Sesterstvo putovních kalhot (a nemáte sebemenší tušení, jak moc je pravdivý).
No tak mám za sebou 4 dny brigády. Co je horší? Mám jich ještě pořádných pár před sebou. Proč to píšu, abyste věděli, proč tu nejsem, ale tak money se musí nějak vydělat :D.
Jinak jste si mohli všimnout, že jsem konečně dočetla True Blood a začala číst 2. díl, tentokrát ze série Nástroje smrti.

Léto, sluníčko, bazén a... práce

15. července 2011 v 2:18 | Tery |  Deníček
Léto je v plném proudu. Většina lidí, co znám, odjela do zahraničí k moři - já zůstala doma a ani mi to nevadí. Až doteď jsem se skoro jenom válela doma, ale teď mi začíná... práce. Od pondělka mám 2 týdny brigádu. Ve stejnémobchodě jsem byla už i minulý rok a věřte, že je to opravdu nuda, protože tam nikdo nechodil, takže to budou opět nejdelší dny mýho života... ale když to zvládnu (a jako že já to zvládnu) tak mě čeká týden na mácháči, potom 4 dny v Oseku v chatkách a nakonec týden stanování s kámošema - takže 5 dní dlouhá pařba (už teď mě bolí hlava :D).
Už aby bylo 30. Pak už si budu jenom užívat :).

Změna knihy

12. července 2011 v 20:43 | Tery |  News about Blog
Na avataru Caius z Twilight.
Abych řekla pravdu, ani si nejsem jistá, jestli to patří do téhle rubriky, ale na druhou stranu, je to taky změna na blogu, tak co by ne...
Včera jsem oficiálně dočetla Krátký druhý život Bree Tannerové od Stephenie Meyerové (jo já vím, trvalo mi to dobrou chvilku) a od upírů jsem přešla k... upírům. Tahle knížka mně ale bude bavit víc - je to série Pravá krev a když jsem měla v ruce jedničku, četla jsem ji doslova všude (teda upřímně, do školy ji tahat by ode mně bylo hodně hloupí, takže toho jsem se vyvarovala, ale jinak fakt všude).
Já nejsem nějakej velkej čtenář, takže jsem celkem zvědavá, za jak dlouho to přečtu. Každopádně o tom sem potom napíšu.

Vyšilování, to je to, co mi jde nejlíp

12. července 2011 v 0:42 | Tery |  Deníček
Bůhví, co za to může, možná to bude nuda, nebo je možné, že opravdu přemýšlím nad svojí budoucností. Jak někteří možná víte, můj plán byl dodělat střední, jet na rok do Ameriky jako au pair a potom se dodělat vysokou školu ekonomickou. Dneska jsem nad tím dost přemýšlela a uvědomila jsem si, že chci změnit plány. To, že chci dodělat střední zůstává (no ještě aby ne), jenomže potom bych chtěla rovnou na vysokou školu (buďto na Vysokou školu manažerské informatiky a ekonomiky do Prahy, nebo na Vysokoku školu finanční a správní do Mostu) a až potom na rok au pair. Ještě o tom hodně uvažuji (a upřímně, celkem by se mi to takhle líbilo, jenom kdyby to tak mohlo vyjít) a kdoví, třeba to takhle skončí a nakonec se mi jako au pair v Americe tak zalíbí, že tam zůstanu. Člověk nikdy neví :).

My sweethearts #1

8. července 2011 v 22:57 | Tery |  Animals Photoshoots
Jenom jedna fotka a ještě špatná, ale miláčkové na ní vypadají úžasně

Switched at Birth

8. července 2011 v 22:41 | Tery |  Seriály


Když dvě dospívající dívky, Bay a Daphne, zjistí, že byly při narození vyměněny, obrátí to jejich životy vzhůru nohama. Bay žije s rodiči a bratrem v přepychové vile a neslyšící Daphne s matkou a babičkou v chudinské čtvrti. Přesto se však jejich rodiny dohodnou na společném bydlení, aby si tak všichni mohli vynahradit ztracený čas.

Můj názor:
10/10 - neskutečně krásný seriál (už jsem ani nedoufala, že takový najdu), který se pro mě stal opravdu lehce návykovým a který mám ráda mnohem víc než seriál Pretty Little Liars u kterého jsem dokonce spoluadminka jedněch fan stránek, ba co víc, možná se stejně oblíbený jako seriál Supernatural a to už je co říct.
Nápad, aby byla Daphne neslyšící je možná lepší, než celý nápad s výměnou. S Emmett? Seana prostě zbožňuju. Myslím, že je to dobrý seriál už kvůli tomuhle nápadu, protože dramatických seriálů, kde chodí každý s každým už je dost.

Událost (osudová?), která mě změní - a né že né

8. července 2011 v 22:09 | Tery |  Deníček
Jen pro klid mojí duše - na avataru Kristen Bell (ano, ještě mě nepřešlo cpát avatary se star ke všem článkům :D).
Ach jo, teď tady tak pět minut sedím a přemýšlím, jestli to trochu moc nedramatuzuji. Jak někteří lidé mohou poznat, tohle je jeden z článků, u kterého si připadám jako kouzelník, protože vám spíš zamotám hlavu, než abych vám něco prozradila. Ale vypsat se někde musím a nejlepší to je na blogu, kam stejně nikdo nezavítá jak je rok dlouhý (a upřímně? je mi to fuk)
Přejděme ale k tomu hlavnímu - dneska se stalo něco (o čem nehodlám psát, nejen proto, že to je až moc osobní, ale možná v tom bude kapka lenosti - hups, teď jsem se prozradila), co mě absolutně a do základů změnilo. Vlastně jsem na to ani neměla přijít. Měla jsem být na volejbale (ano, na tom volejbale, o kterém jsem tady už několikrát pindala), což se nakonec nekonalo, díky mé schopnosti chytnout křeče do břicha v co možná nejnevhodnější a nejnečekanější chvíli (samozřejmně až na maturitu - na tuhle křeč už nějakou dobu čekám a pokud se tam dohrabu, tak ji s pokorou a klidem přijmu - sakra, zase jsem odbočila, asi bych se to měla odnaučit, co?), takže jsem nakonec odpochodovala domů ještě dloooouhou dobu před začátkem, což mě štve, ale to, že nebudu doma (respektive že nebudu na počítači) nečekal jeden človíček a..... ano, teď je ta správní chvíle na to, abych přestala psát. Vím, že je to celkem nefér a tenhle článek tím ztrácí jakýkoli důvod, ale tak proč sem nenapsat.
Zase jsem odbočila, takže bych se měla vrátit o pár vět zpátky - to co se stalo (a ano, to co tu nebudu psát - já vím že jsem s tím otravná, ale mě to prostě bavííí) mě totálně od základů změnilo. Podívala jsem se na sebe pozorně do zrcadla a uvědomila si, že už nechci být ten samý člověk, o kterém se mluví jako o té "nespolečenské, divné a blbé holce" a chci začít žít. Věřte nevěřte, že dneškem se od základu změním - to jako opravdu - a pořádně si vychutnám tu osobu, která za to může. Ostatně je to ona co mě "stvořila".

P.S.: Neměla jsem co dělat, tak jsem si zapla seriál Gossip Girl (ne opravdu ode mě neuslyšíte slova jako Super drbna, nebo pac a pusu - blééé) a celkem se mi líbí. Jasně jsou lepší seriály, ale na odreagování... Nemluvě o jednom herci z tohohle seriálu - Chace Crawford (jo já vím ♥). Když už jsem u těch seriálů, omlouvám se, ale nějak mi vypadlo sem přidat ten popis Switched at Birth, takže to udělám zítra, protože dneska na mě dopadla ta lenost (nemluvě o těch křečích, který jsou díky práškům menší, ale pořád dost znatelný).
Takže dneska vynechám běžné rozloučení, protože myslím, že po tomhle článku se hodí spíš něco jako:
xoxo Tery

P.P.S.: Jestli jste to dočetli, tak mi napište komentář a já vám pošlu nějaký dárek, protože takový sloh... ani nevím, že jsem schopná něco takového napsat...

P.P.P.S.: Po tomhle článku si o mně klidně říkejte, že jsem kráva, ale mě je to úplně víte kde. Jinak pro ty, co mě chápu (jestli se někdo takový najde), tak jenom jedno jediné :-*

Cinema #2

7. července 2011 v 22:49 | Tery |  Cinema
Zkažená úča
Tip: Komedie
Premiéra: 28.07.2011
O čem to je: Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) - o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) - ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou.
Proč to chci vidět: Podle popisu by to mohla být sranda a navíc tam hraje můj milovaný Jason Segel
Na kolik procent to chci vidět: 40%

Kovbojové a vetřelci
Tip: Akční/Thriller/Western/Sci-Fi
Premiéra: 25.08.2011
O čem to je: Arizona roku 1873, městečko Silver City. Místo přísně řízené zdejší rukou zákona, plukovníkem Dolarhydem (Harrison Ford), kde jsou den co den obyvatelé vystavováni strachu. Právě sem přichází cizinec (Daniel Craig), jež si o sobě vůbec nic nepamatuje. Jedinou vzpomínku na minulost tvoří záhadný náramek kolem jeho levé paže. Ve městě ale nejsou cizáci vítaní. Však problémů mají dost i bez něj, jelikož se musí mít neustále na pozoru před indiány.
To ale netuší, že to pravé nebezpečí se snese až z oblohy. A právě nyní, v časech chaosu, je cizinec, kterého odmítali, jejich jedinou nadějí. S pomocí cestovatelky Elly (Olivia Wilde) dává dohromady měšťany, Dolarhydeovy chlapce i vzpurné Apače, aby společně čelili největší výzvě, jakou si umíte představit. Podaří se spojencům zahnat mezigalaktické protivníky? A kdo je vlastně onen cizinec?
Proč to chci vidět: Vlastně to zas až tolik nechci vidět, ale kámoš o tom mluvil a mě to přišlo jako dobrý nápad.
Na kolik procent to chci vidět: 35%

Zrození planety opic
Tip: Akční/Dobrodružný/Sci-fi/Drama
Premiéra: 11.08.2011
O čem to je: Příběh zasazený do současného San Francisca, kde člověk vlastní vědecké přístroje na genetické inženýrství, což vede k rozvoji inteligence u opic a počátku války o nadvládu.
Proč to chci vidět: Pokud přehlédnu fakt, že tam hraje James Franco, měla jsem už odmalinka ráda planetu opic a tak bude zajímavé vidět, jak to vlastně všechno začalo
Na kolik procent to chci vidět: 75%

Nezvratný osud
Tip: Horor
Premiéra: 08.09.2011
O čem to je: Skupinka lidí stihne utéct z mostu, který se kvůli špatnému materiálu zřítí. Unikla tak smrti, která přeživší nenechá dlouho čekat. Lidé se snaží vymyslet způsob, jak smrt zastavit.
Proč to chci vidět: Nejsem si vlastně ještě jistá, jestli to vůbec chci vidět. Viděla jsem všecny díly - na čtyřce jsem byla i v kině, ale díl od dílu klesá kvalita a teď už jde jen o to, jak co nejatraktivnějším způsobem zabít bandu lidí. Už to není ono
Na kolik procent to chci vidět: 20%

The Pretty Reckless - Miss Nothing

7. července 2011 v 20:45 | Tery |  Videa
Úžasná písnička, kterou prostě nedokážu dostat z hlavy a zajímavý videoklip, který mi konečě ukázal, že být bad girl taky není špatný :P.

Animations #3 (Petra Kvitová)

7. července 2011 v 15:00 | Tery |  Other graphic
Já vím, já vím... Pozdě a ještě ke všemu jen s 1 animací, ale nějak jsem na to zapomněla a teď jsem si na to vzpomněla. Jako každý Čech, samozřejmně i já vím, že Petra Kvitová vyhrála wimbledon 2011. Mě se na celém zápase nejvíce líbil moment, kdy dala Petra poslední míček, uvědomila si, že vyhrála a zahodila tu pálku - tady ten okamžik máte:

Logan Lerman

7. července 2011 v 14:43 | Tery |  My favourite stars
imagebam.com
Ano, jeden z herců, na který jsem totálně ulítlá. Začalo to, když jsem ho poprvé viděla ve filmu Percy Jackson a od té doby ho mám hrozně ráda. Viděla jsem s ním filmy jako Soví houkání, Bill nebo 23

Katie Leclerc

7. července 2011 v 14:38 | Tery |  My favourite stars
imagebam.com
Katie znám stejně jako Seana zhruba měsíc ze seriálu Switched at Birth, kde jsem si ji úplně zamilovala. Narozdíl od Seana Katie slyší (ačkoli s tím má dost velký problém) a myslím, že hluchoněmou hraje úžasně. Už na první pohled jsem věděla, že to bude moje nová oblíbená herečka, včak se jen podívejte na tu fotku, jak je sympatická a na 1. pohled hrozně milá.

Sean Berdy

7. července 2011 v 14:35 | Tery |  My favourite stars
imagebam.com
Seana neznám moc dlouho. Vlastně to bude sotva měsíc, co jsem ho na svém monitoru viděla, jakožto Emmetta ze seriálu Switched at Birth. Asi všichni, kdo tenhle seriál alespoň jednou viděli ví, že Sean hraje hluchoněmého hocha Emmett (jak už tu jednou tohle jméno zaznělo). Co jste možná nevěděli je to, že on tu hluchoněmost nehraje - oprvdu neslyší ani nemůže mluvit. Určitě se podívejte na nějaké rozhovory s učinkujícími seriálu Switched at Birth, protože hodně mluví o práci s ním. Důvod, proč ho mám ráda ale není jeho hluchoněmost, je to kvůli tomu, že je to na pohled milý a sympatický člověk (od kterého mimochodem taky chci autogram a od kterého ho prostě dostanu, i kdybych měla do toho USA letět sama :D)

Malese Jow

7. července 2011 v 14:31 | Tery |  My favourite stars
imagebam.com
Malese mám ráda od doby, kdy, kdy jsem ji viděla jako Annu v The Vampire Diaries. Teď od září bychom ji tam taky mohli znovu vídat, takže silně přemýšlím o návratu k téhle show. Každopádně až budete mít chvíli čas, pusťte si nějakou Maleseinu písničku, protože nejen, že je to dobrá herečka, je to úžasná i zpěvačka

Katie Cassidy

7. července 2011 v 14:25 | Tery |  My favourite stars
imagebam.com
Celkem se divím, že v téhle rubrice už Katie není, protože je to můj úplně největší vzor. Poprvé jsem ji viděla (a dokonce jsem si ji hned všimla) v seriálu Supernatural - ano, opět děkuju téhle mojí lásce, že mě přivedl k dalšímu úžasnému herci - kde hrála Ruby a kde jí to až nebezpečně slušelo. Kvůli téhle roli jsem shlédla filmy s Katie, jako je Na lince je vrah, Klik - řivot na dálkové ovládání (tak jo, tenhle film jsem neviděla jenom kvůli Katie, ale teď už koukám jenom na ten konec s ní), Černé vánoce, Noční můra v Elm Street. Katie teď donatáčela film Monte Carlo, kde hraje s mou ne moc oblíbenou Selenou Gomez a taky že pokud se zeptáte lidí na Monte Carlo, jenom s radostí přikivují a řeknou: Selena Gomez, nebo Leighton Meester, ale na Katie se zapomíná - neboj Katie, já nezapomenu :D

Kat Dennings

7. července 2011 v 14:20 | Tery |  My favourite stars
imagebam.com
Opět jedna z mých nejoblíbenějších hereček. Poprvé jsem ji viděla ve filmu Nikdy to nevzdáve, kde jsem si ji ale jako tradičně nevšimla, takže jsem si ji naplno užila až ve filmu domácí mazliček (a říkejte si co chcete, ale s těma blonďatýma vlasama ji to neskutečně slušelo). Potom jsem na ni náhodně narazila ve filmech Prckové a Agent v sukni a to jsem si řekla, že už prostě musím vidět nějaký film s ní v hlavní roli, takže jsem našla další svoje 2 oblíbené filmy - Charlie Bartleltt a Rande na jednu noc.