Červen 2011

Seriály

30. června 2011 v 10:58 | Tery |  Téma týdne
Ehm, lepší téma být nemohlo...
Seriály, tak to je můj denní chléb. Prostě je miluju. Kdo ví, jestli jsou lepší než filmy, to určitě záleží nejen na jejich kvalitě, ale i na našich požadavcích. Jsou lidé, kteří se rádi podívají na film a konec, ale potom jsou lidé, kteří se s nějakou postavou prostě nechtějí rozloučit a pro ty jsou tu seriály. Pokud bych se měla zamyslet, do které z těchto dvou skupin patřím, nebylo by to na dlouho - prostě nejde vybrat, co je lepší. Jde vždycky o to, jakou mám náladu a o spoustu dalších věcí.
A samozřejmně si nemůžu odpustit výčet seriálů, které mám ráda:
Supernatural (Lovci duchů) - Můj úplně nejoblíbenější seriál, který v sobě má od každého žánru něco - máte tu komedii, horor a ve spoustě případech i drama. Opravdu tenhle seriál miluju a už si bez něj nedokážu představit život (jo a jen tak mimochodem, pro milovníky Sama - Dean je lepší :P)
How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku) - Ano, další oblíbený seriál, tentokrát hlavně komický. Je to jediný sitcom, u kterého se mi nestalo, že bych se ani jednou nezasmála. Samozřejmě za to může nejvíce Barney, ale pohled na Tedda taky není k zahození :P
Pretty Little Liars - Seriál, s nádechem tajemna, který v české republice není zas až tak známí. Jsou tu hrozně simpatičtí herci a u každého dílu nevěřím svým očím.
The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) - další sitcom, u kterého se nesměji už tak často, ale také mi dokáže vykouzlit úsměv na rtech.
Switched at Birth - U tohohle seriálu jsem viděla zatím jen 2 díly a hrozně moc se mi líbili. Je o holká, které jak už napovídá název vymění při narození a oni se to dozví v 17 letech. Je to moc krásný seriál a já doufám, že bude pokračovat stejně hezky, jak začal.

Když nad tím tak přemýšlím, tohle jsou seriály, které mám nejraději. Samozřejmě mám ráda ještě mnoho dalších jako například O.C., Heroes, Cold Case, Smallville a mnohem víc, ale ty, které jsem uvedla nahoře, na těch jsem obzvlášť závislá (a obzvlášť na Supernatural a How I Met Your Mother).
Doufám, že se v budoucnu bude natáčet spoustu dalších zajímavých seriálů a že mi nezruší Supernatural (což by mě totálně zabilo :D)

Rekapitulace tohohle roku, aneb prvák konečně za mnou...

30. června 2011 v 10:37 | Tery |  Deníček
Whow, už je to přesně 10 měsíců, co jsem poprvé vstoupila velkými dveřmi Evropské obchodní akademie a mohla jsem se oficiálně prohlásit za studenta téhle školy. Abych řekla pravdu, přijde mi, že na téhle škole jsem o mnohem déle. Bude to možná kvůli všem věcem, které mi dala. A co že mi ro vlastně dala? No tak v prvním případě jsou to znalosti. Ne tohle opravdu myslím vážně. Jsem za ně hrozně moc ráda, protože to, co mě naučili za ten první rok, mě nenaučili ani za celých devět let na základní škole. Další věc, která se mi do budoucna bude hodně hodit je samostatnost, kterou jsem zase tolik neměla, nesmím zapomenout ani na svou první opravdu velkou lásku, kterou jsem našla díky téhle škole. Nejvíce jsem ale vděčná za svoje spolužáky, kteří, ačkoli jsou někdy opravdu ulítlí, tu jsou vždycky pro mě a kterým se podařilo mi alespoň trochu spravit mé pošramocené sebevědomí.
A jak že jsem to dopadla? No na prváka nic moc, ale na mě dost dobře - nakonec se mi bohužel nepodařila obhájit trojka z estetiky, proto z ní mám čtyřku (naštěstí jedinou). Z ICTček jsem se zlepšila z trojky rovnou na jedničku, za co může můj úžasný učitel, který mě ale příští rok nebude mít... Možná, že si někdo při pohledu na mé vysvědčení řekne, že jsem blbá, já jsem ale hrdá za všechny těžce vydřené známky a komu se to nelíbí... však dál už to znáte sami.
Takže já a vysvědčení? Naprostá spokojenost :D

Kat Dennings (25)

13. června 2011 v 12:00 | Tery |  Narozeniny slavných
imagebam.com
Dnes slaví svoje narozeniny herečka Kat Dennings. Mohli jste jí vidět ve filmech, jako je Nikdy to nevzdávej!, Domácí mazlíček a pro mě jsou to hlavně 2 moje oblíbené filmíky: Charlie Bartlett a Rande na jednu noc.
Všechno nejlepší Kat