Květen 2011

Špatný, moc špatný pocit...

25. května 2011 v 20:58 | Tery |  Deníček


Ano, tak je to oficiální. Přesně dneska jsou to 2 roky ode dne, kdy jsem založila ASHLEY--MILEY, což je můj fansite o Ashley Tisdale a malou chvíli i na začátku o Miley Cyrus. Hrozně mě to štve, ale přesně dneska jsem se rozhodla, že s tímto blogem končím (totíž s ashley--miley, s tímhle blogem nekončím, ale nebudu psát ani nijak často). Já teď prostě nic nestíhám, nehledě na to, že jsem tam poslední dobou přidávala články jen z donucení. Celkem mě to mrzí :(.
Ale teď už o něčem jiném. Mám před sebou poslední měsíc školy, čili posledních pár týdnů, kdy si můžu napravit známky. Abych byla upřímná, vychází mi tam teď 2 čtyřky, ale jednu (z ekonomiky) jsem připravená si vylepšit a půjdu i přes mrtvoli. A ještě jedna přímná věta - když jsem šla na obchodku, čekala jsem, že bude prvák o hodně horší, ale za svoje blbý známky si můžu sama...

Pokud se jedná o filmy, které jsem viděla, tak v neděli večer jsem byla na Pirátech z Karibiku (těšte se na můj názor co nejdříve) a chystám se podívat na Beastley (s Alexem Pettyferem ♥), Kazatele (se skutečnýma upírama - žádní vegetariáni) a na Prince z Persie: Písky času, takže to jsou další názory, které tu čekejte.

Jo a avatarem se loučím s Ashley... byli to krásné 2 roky mého života, ale už jí prostě nemám ráda tak jako dříve :(

Markéta Konvičková (17)

17. května 2011 v 12:00 | Tery |  Narozeniny slavných
imagebam.com
Dnes slaví svoje 17. narozeniny česká zpěvačka a finalistka SuperStar Markéta Konvičková.
Všechno nejlepší Markét

Amber Tamblyn (28)

14. května 2011 v 12:00 | Tery |  Narozeniny slavných
imagebam.com
Dnes slaví svoje narozeniny pro mě jedna z nejlepších hereček - Amber Tamblyn. Můřete jí znít z filmů Sesterstvo putovních kalhot (♥), Takový normální puberťáci, Jarní prázdniny, Kruh, nebo ze seriálu Joan of Arcadia a Dr. House, kde si zahrála důležitou postavu.
Všechno nejlepší Amber

Candice Accola (24)

13. května 2011 v 12:00 | Tery |  Narozeniny slavných
imagebam.com
Dnes slaví svoje narozeniny úžasná herečka a zpěvačka Candice Accola, která je nejvíce známá díky seriálu The Vampire Diaries, kde ztvárnila novou upírku Caroline.
Všechno nejlepší Can

Už mi z toho začíná hrabat...

11. května 2011 v 0:27 | Tery |  Deníček
Paráda, člověk by řekl, že když mu jeho milovaný ředitel dá studijní volno, bude ten daný člověk bez sebe nadšením. V mém případě je to samozdřejmě jinak - ačkoli máme to volno mírně rozkouskované, všichni mí kamarádi chodí buťto do školy a z ní se vrací totálně unavení, nebo si odfrčeli (omluvte mě za ten výraz) někam do háje. Z toho vyplývá, že mi nezbylo než dřepět doma na zadku a nudit se...
A co že to přesně dělám? Koukám na filmy, seriály a čtu knížky... já vím, dost velká zábava, co?

Filmy - Díky mému učtu na CSFD jsem tak trošičku zapoměla, že bych mohla svoje názory na filmy vkládat i sem, takže na to bych se vrhla dneska (teda jestli tenhle článek zveřejním až po půlnoci). A na co že se můžete těšit? No tak například je to Burtonova Velká ryba, Constantin, Jsem číslo čtyři, Malá miss Sunshine a spoustu dalších filmů.
Seriály - Tak tady vás asi zklamu. Neobjevil se žádný nový seriál, do kterého bych se extrémě zabouchla. Ne, pořád to jsou jenom moje nejoblíbenější: Supernatural (ten mě snad nikdy nepřestane bavit - a bude další řada HURÁ), Smallville, How I Met Your Mother a samozřejmě taky sleduju seriály, které mě berou méně, ale když není co dělat... je to například Big Bang Theory (ještě nedávno jsem to milovala, ale poslední dobou jsem přestala mít ráda všechny postavy, což je u sitcomi na nic) a The Vampire Diaries (tenhle nikdy nepatřil mezi moje nejoblíbenější. Měla jsem ho ráda, kvůli Anně (Malese Jow), kterou mi zabili, ale naštěstí se na scéně objevil můj oblíbený herec David Anders jakožto "zlý" John, kterého mi minulou epizodu zabili společně s Jennou, kterou jsem měla taky moc ráda, takže už tu taky nemám ráda moc postav. Teda Michael Trevino mi je celkem sympatický, ale Tyler mi začíná lézt na nervy... Občas se tady objeví dokonce někdo z mých oblíbených herců, jako třeba už zmiňovaný David nebo Lauren Cohan nemluvě o Arielle Kebbel a Malese Jow, ale takovouhle postavu mi vždycky zabijí :(. Občas se tam objeví i někdo hrozně moc sympatický, koho ještě neznám (teď se mi například velice zamlouvá Joseph Morgan), ale pokud jde o Josepha, vím, že bude následovat Arielle, Lauren, Malese i Davida a to nejen, protože je to záporák jak sviňa - vlastně největší záporák celý série, ale to jsem odbočila a o The Vampire Diaries už by to stačilo - stručně a jasně - je to nanic).
Co mě ale poslední dobou nejvíce krmí jsou staré díly Supernatural, které jsem si nedávno stáhla - úplně všechny díly. Pak jsem potřebovala nějaký vtipný sitcom (buťme k sobě upřímní, How I Met Your Mother má neustálé výpadky ve vysílání a ne každý díl je vtipný - dobře KAŽDÝ díl mi přijde vtipný (ano Barney, můžeš za to ty), ale zasmát se jednou týdně mi nestačí), takže jsem se vrátila ke svojí mladičké závislosti na Two and A Half Men a fakt to miluju. A samozdřejmě nesmím zapomenout na moje milované Heroes, které už mi nevysílají, ale já jsem pořád neviděla poslední řadu (a teď se stydím a hodně :)). Toť se u seriálů všechno. Ba ne. Málem jsem zapoměla na seriál, který nesleduji teď, ale přímo hltám každičkou novinku o něm - Pretty Little Liars. A myslím, že teď už je to opravdu všechno :).
Knížky - No tak pokud se jedná o knížky, jsem na tom opravdu bledě. Za poseldní měsíc jsem přečetla tyhle: Roztomilé malé lhářky (Ano, seriál Pretty Little Liars má pauzu před 2. sérii, ale kniha se hodila), Označená, Zabijáci úsvitu (u téhle knížky z řady Darrena Shana jsem si v půlce omylem přečetla tu tmavou stranu (komu se nikdy nedostala do ruky žádná knížka ze série Darreha Shana, nemá páru, co to teď melu), kde byl dost podstatný spoiler, takže jsem si ji nemohla vychutnat plnýma douškama... škoda, ale stejně byla hezká. Teda když přehlýdnu fakt, že mi umřela moje 2. nejoblíbenější postava :() a poslední knížka byly Milníky na mé cestě od Miley Cyrus (ano já vím :), ale prostě jsem nemohla odolat a ano, hodně jsem se smála při slovech: "a taky jsem vám chtěla říci, že nebudu nikdy kouřit ani pít alkohol. Mě se to prostě nelíbí" - škoda že jsi neměla stroj času Miley :)

No koukám, že jsem se hodně rozepsala. Teď už jdu ale spát, abych mohla ráno nastavit nový design, napsat něco o těch filmech a chtěla bych se pustit do povídky (kterou stejně nebude nikdo číst, jako tenhle článek)...

Emily Perkins (34)

4. května 2011 v 12:00 | Tery |  Narozeniny slavných
Fotka
Dnes slaví svoje narozeniny herečka Emily Perkins, kterou můžete znát z filmů Moje sestra vlkodlak, A zase další popelka, nebo ze seriálu Lovci duchů.
Všechno nejlepší Emily.