Březen 2011

Kiowa Gordon (21)

25. března 2011 v 12:00 | Tery |  Narozeniny slavných
imagebam.com
Dnes slaví svoje narozeniny herec Kiowa Gordon, kterého můžete znát jako Embryho z Twilight sagy.
Všechno nejlepší Kiowo ♥

Pomlácená a téměř neschopná chodit

20. března 2011 v 23:03 | Tery |  Deníček

Dneska ráno mi bylo řečeno, že jsem pako a ano, já s tím plně souhlasím :D. Ale abych nepředbíhala, měla bych to vzít od začátku:
Moje milovaná matka v sobotu nebyla doma a tak jsme si s tatínkem udělali fimové odpoledna. Původně jsme zamýšleli shlédnout všechny 3 díly Pána Prstenů, ale to jsme pak zamítli z pár důvodů, který se k tomuhle článku vůbec nevztahují - nakonec jsme viděli jenom Společenstvo. No ale co. Když jsme byli uprostřed prvního dílu, bylo mi jasně řečeno, že mám dojít na procházku se psama. To jsem taky udělala. Chtěla jsem s nimi jít přes terasy do lesa, ale ceta vede přes polorozbořené schody, které jsou v tuhle dobu plné listí (jak říkám, jsou staré a nikdo tam nechodí, takže proč je odklízet), ale potom jsem si řekla, že přes ně nepůjdu a budu na terasách. Jak to tak u mě bývá, za chvíli jsem si to zase rozmyslela a nakonec jsem se tam společně s mýma 3 psama vydala. No abych byla upřímná, celkem jsem si tu delší procházku užila - alespoň do té doby, než jsem se musela opět vracet zpátky. Na tom mokrém listí mi nějak ujela noha a já letěla 4 metry volným pádem a dopadla za kompostér na tvrdý kamení. Abych řekla pravdu, nebylo mi dobře a byla jsem celá od hlíny, ale jinak mi bylo celkem fajn. Sebrala jsem všechny psy a doběhla domu, kde táta zjistil, že mám celkem hlubodou ránu na obličeji.
No musím říct, že je to poprvé, co mám něco zašité a hned je to obličej. zítra se mi opravdu hrozně chce do školy. Jo a taky jsem se zapoměla zmínit, že ten den mě bolela jenom ta hlava, ale dneska jsem zjistila, že mám po celém těle hromadu odřenin a modřin. Ale abych byla upřímná, jsem ráda že vůbec žiju :D.
No jo, nejsem já to pako.

Jo a btw, jak je možný, že když nadám do google, že chci najít obrázky 100x100 (ano nové avatary do článků) s All-American Reject, že se mi tam ukáže nemálo avatarů s Justinem Bieberem. Co tím básník (tedy Google) chtěl říct. To pozor, na AAR jsem celkem háklivá - jasně, takže dělejte jako bych nic nepsala. No však to znáte ;)

All American Rejects - When the World Comes Down

16. března 2011 v 22:26 | Tery |  CD

Info:
Interpret: All American Rejects
Název: When the World Comes Down
Rok vydání: 2008
Styl: Rock/Pop

Seznam Skladeb:
01. I Wanna
02. Fallin' Apart
03. Damn Girl
04. Gives You Hell
05. Mona Lisa
06. Breakin'
07. Another Heart Calls
08. Real World
09. Back to Me
10. Believe
11.The Wind Blows

Moje nejoblíbenější písnička: U tohohle alba je to hodně podle nálady - když jsem naštvaná, je to písnička Gives You Hell nebo Real World, když mám skvělou náladu, tak je to I Wanna nebo Fallin' Apart a když je mi smutno tak Believe. Tohle album obzvlášť miluju, takže je těžké vybrat jenom jednu písničku... no abych řekla pravdu, je to dost nereálné.
Můj názor: 5/5 - prostě úžasný album, který se mi úžasně trefilu do vkusu a opravdu nemůžu přestat psát úžasný, protože jiný český slovo mě na to nenapadá ♥♥amazing♥♥.

All American Rejects - Move Along

16. března 2011 v 22:15 | Tery |  CD
Tak po dlouhé době zase 2 CDčka - obě jak jinak než od AAR - říkala jsem, že jsem na nich teď závislá :D.

Info:
Interpret: All American Rejects
Název: Move Along
Rok vydání: 2005
Styl: Rock/Pop

Seznam Skladeb:
01. Dirty Little Secret
02. Stab My Back
03. Move Along
04. It Ends Tonight
05. Change Your Mind
06. Night Drive
07. 11:11 P.M.
08. Dance Inside
09. Top of the World
10. Straitjacket Feeling
11. I'm Waiting
12. Can't Take It

Moje nejoblíbenější písnička: Všechny jsou moc krásné, ale pro mě je nejhezčí It Ends Tonight.
Můj názor: 5/5 - Všechny písničky jsou moc krásné a vždy mi zvednou náladu.

Když se nic nedaří...

15. března 2011 v 18:08 | Tery |  Deníček
Poslední dobou jsem se asi hodně změnila. Pokud mě někdo nezná osobně, nedokáže si to ani představit. Abych řekla pravdu, nechápu jak se může pokazit tolik věcí naráz. Nejvíc mě ale štve škola, kterou teď v tuhle chvíli vůbec nezvládám (dobře tak nepropadám, ale čtyřky mít na vysvědčení fakt nechci).
Já byla vždycky takový ten typ člověka, který na sebe dával hodně pozor - teď myslím abych na sebe nebyla moc krutá. Teď mi ale nějak došlo, že jinak to nepůjde. Proto jsem udělala ve svém životě hodně změn - počítač? maximálně hodinu denně, fansite o Ashley, který tak miluju jsem pozastavila a upřímě, nechci se sebou žít ve stejným pokoji, pokud se nezměním :). Bohužel jsem ale také zjistila, že jsem celkem měkká a to, na čem my záleží na PC nejvíce, jsem si neodepřela - ano, na tohle blogu budu stále.
Ani nevím, proč jsem tenhle článek napsala. Asi jsem se jenom potřebovala vypsat. No každopádně tu hodinu na PC strávím chatováním na facebooku, psaním na tenhle blog a jak jinak než sledováním klipů od All American rejects (bože jak já je poslední dobou miluju). No nic, tak já jdu - na zítřek se musím ještě hodně učit...

Animations #2 (All-American rejects - It Ends Tonight)

14. března 2011 v 22:38 | Tery |  Other graphic
Dneska jsem vám slíbila animačky z klipu It Ends Tonight od All-American Rejects. Nějak je začínám milovat a tak jsem se do toho dala a mám je tu. Doufám, že se vám budou líbit. (Abych řekla pravdu, ta 3. od konce měla být kradší, ale když se tam konečně mohl objevit i můj oblíbenec, tak jsem jí prostě musela natáhnout :) - to jsem si pomohla - je tam 1 sekundu :D

Vlčice a dívka (Henri Loevenbruck)

14. března 2011 v 19:42 | Tery |  Knížky
Autor: Henri Loevenbruck
CZ název: Vlčice a dívka
Originální název: La louve et l'enfant
Série: Moira
Počet stránek: 340
Délka čtení: 10 dní
O čem je: Poutavý fantasy román splétá dramatický příběh třináctileté osiřelé dívky vyděděné celou vesnicí a obdařené zvláštní tajemnou silou. Je nucena opustit rodné město a prchat před pronásledovateli - vojáky, náboženskými fanatiky, závistivými druidy a mnoha dalšími nepřáteli. Podobná dobrodružství jako Alea prožívá i osamělá vlčice - samy ještě nic netuší, ale čeká je společný osud.
Můj názor: 5/5 - jedna z mých nejoblíbenějších knížek. Já jsem nikdy neměla moc ráda knihy od mužů, které popisovali jakýkoli děj s hlavní postavou ženského pohlaví, ale Henri Loevenbruck jako jeden z mála mužů přesně ví, jak se taková dívka chová a hlavně jak se cítí (ostatní si to nemusí myslet, ale já bych dělala a cítila se přesně jako Alea). Tuhle knížku jsem četla i ve škole (a tam čtu jen knížky, které se mi opravdu hrozně moc líbí), ale bohužel jsem tuhle knížku dostala do ruky, když jsem neměla doma moc čtecí náladu, takže jsem jí přečetla dalo by se říct celou ve škole.

All-American Rejects - It Ends Tonight

14. března 2011 v 18:45 | Tery |  Videa
Moje úplně nejoblíbenější video a zároveň i písnička od All-American Rejects. ♥♥♥

Kelly Clarkson - Breakaway

14. března 2011 v 18:36 | Tery |  Videa
Nevím čím to je, ale poslední dobou tuhle písničku miluju.

All-American Rejects - Dirty Little Secret

14. března 2011 v 18:34 | Tery |  Videa
Tak po dlouhé době sem dávám nějaké to video. Poslední dobou jsem až neskutečně zamilovaná do All-American Rejects (z jednoho jejich videoklipu dělám animky, tak se těšte). Tuhle písničku možná někteří budou znát. Já jí miluju - obzvlášť tu část 2:16 - 2:20 - Tyson má prostě úžasný oči :).

Citáty - knihy

10. března 2011 v 17:34 | Tery |  Ostatní

Nevím jak vy, ale já miluji čtení (což mi připomíná, že sem sem chtěla dát popisy mých oblíbených). Tady máte nějaké (podle mě) krásné citáty o knihách. Některé opravdu stojí za to. (omlouvám se, ale jsou bez autorů).

S knihami je to jako s lidmi: jen velmi malý počet něco znamená, zbytek se ztrácí v množství.

Bezpečným znakem dobré knihy je, že se nám líbí o to víc, o co jsme starší.

Je zoufalé nemít rozečtenou krásnou knihu, nemít v zásobě nic, co bychom mohli otevřít bez zklamání.

Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá.

Nejdříve si knihu koupíš, potom si ji přečteš. Kolik spisovatelů by zemřelo hladem, kdyby tomu bylo naopak.

Kniha života je plná vykřičníků i otazníků.

Kdo zabíjí člověka, zabíjí rozumnou bytost; kdo však zabíjí dobrou knihu, zabíjí rozum sám.

Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.

Nejužitečnější jsou knihy, které nutí čtenáře k doplnění.

Člověka je možno poznat podle knih, které čte.

Bobby Campo (28)

9. března 2011 v 12:00 | Tery |  Narozeniny slavných
Fotka
Dnes slaví svoje narozeniny herec Bobby Campo, kterého můžete znát z filmu Nezvratný osud 4.
Všechno nejlepší Bobby ♥.

Brittany Show (25)

9. března 2011 v 12:00 | Tery |  Narozeniny slavných
imagebam.com
Dnes slaví svoje narozeniny herečka Brittany Snow. Můžete jí znát z komedie John Tucker musí zemřít.
Všechno nejlepší Brittany

Animations #1

6. března 2011 v 21:04 | Tery |  Other graphic
Tak jsem se konečně naučila dělat animace a pořádně jsem se do toho dala. Tady jsou moje oblíbené scény z fimů a seriálů.

Báječný svět shopaholiků
- ta 1. animace se mi hrozně líbí

Sesterstvo putovních kalhot
- 1 avatar a 3 větší animačky

Svítání
- animka z filmu o upírech, tahle scéna je hned zezačátku

Bubliňák

Smallville
- tyhle animky jsou z intra Smallvilu (od 5. serie). Časem přidám ještě tu s Aaronem Ashmorem ♥

Ztráta iluzí

6. března 2011 v 20:16 | Tery |  Téma týdne

Abych byla upřímná, ještě minulý týden bych na tohle téma nevymyslela vůbec nic. Myslela jsem si, že mám konečně všechno co chci a to co nemám, je na dosah. O to víc pro mě bylo kruté, co se stalo.
Ve filmech se často zmiňují růžové brýle. Víte teď nemyslím nějaké barbínovské sluneční, ale ty na pozorování světa s přehnaným optimismem - jojo, i já jsem patřila mezi lidi, kteří je měli neustále nasazené. Bohužel všechno se mění. Během posledních tří dnů jsem ztratila hodně iluzí a nějak jsem si uvědomila, že my s nimi bylo lépe (no i když). Zjistila jsem, že kamarádka, která si hraje na to, jak je úžasná a jak tu bude vždy pro mě, se na mě vykašlala, zrovna když to nejvíce potřebuji. Od další kamarádky jsem dostala kudlou do zad přímo před osobou, se kterou teď nemáme zrovna nejlepší vztah a potom je tu ještě další "kamarádka", která udělala něco, co sem radši nebudu psát (ona ví...). A abych nezapoměla, o další iluzi jsem přišla kvůli jednomu človíčkovi - hodně mě držel nad vodou (jak už jsem psala v minulém článku). Problém je, že já pro tu osobu neznamenám tolik, co ona pro mě a na co mít kamaráda, který vás za kamarádka nebere? Ale já ho nesoudím, ba naopak - na jeho místě byh udělala to samé.
Ale abych řekla pravdu, jednu dobrou věc (a kdo ví, možná převyšující ty ostatní) mi sundání těch otravných brýlí přeci jen přineslo - uvědomila jsem si, že když se budu pořádně rozhlížet, není možné přehlédnout lidi, kterým na mě opravdu záleží a kteří by se kvůli mě nechali i přejet autem. Není jich moc, ale za to to jsou opravdoví přátelé.

Omlouvám se všem, kteří si pod tímhle článkem představovali něco jiného, než moje kňourání o mých ztracených iluzích. Klidně si do komentářů postěžujte, že je můj článek na nic, ale abych řekla pravdu, napsáním tohohle článku se mi hodně ulevilo.

Konečně zpět

6. března 2011 v 19:03 | Tery |  Deníček

S výčitkami se vám omlouvám, že jsem se tak dlouho neozvala (ačkoli nemám sebemenší tušení, proč se omlouvat na blogu s nulovou návštěvností). No nic. Pokud bych měla shrnout, co se stalo za dobu, co jsem tu nebyla, asi bych se upsala.
Dneska večer/zítra nebo pozítří vám sem dám animace z různých fimů/seriálů, které jsem udělala (jak jinak, než díky jedinéčné Lizzy).
Co říkáte na nový blog look? Já jsem s něčím spokojená, s něčím méně a s něčím vůbec (např ten editor na psaní se mi moc nezamlouvá). Ale tak co, všude kolem nás jsou nová vylepšení, tak nás mohlo napadnout, že blog.cz udělá nečo takového. No třeba přijdou časem lepší změny.
A co můj osobní život? Před týdnem jsem byla až neskutečně happy, ale jak to tak vypadá, během tohohle víkendu se mi úplně všechno sesypalo. Zjistila jsem, že štvát jednu kamarádku se nevyplácí, protože potom dělá sebedestruktivní věci, zjistila jsem, že druhá kamarádka dává přednost někomu, koho ani pořádně nezná přede mnou, třetí kamarádka se od základů změnila - začala se chovat jako nafoukaná, neustále se smějící pipka (jo, já se tak taky občas chovám, ale do ní bych to nikdy neřekla - no stačí říct, že za chvíli napíšu článek na téma týdne - no a pak je tu jeden človíček, kterej mě vždycky držel nad vodou, ale kterej evidentně nemá zájem o to, abych byla šťastná - ne, tohle jsem nechtěla. Teď to vyznělo, že je ten človíček tak trochu hajzl, ale já bych se na jeho místě zachovala stejně.
No co dodat, počkejte si na téma týdne...