Únor 2011

Ali Larter (35)

28. února 2011 v 12:00 | Tery |  Narozeniny slavných
imagebam.com
Dnes slaví svoje narozeniny herečka Ali Larter. Můžete ji znát ze seriálu Hrdinové, filmu Residen Evil, nebo Nezvratného osudu (1,2), kde si zahrála Clear Rivers.
Všechno nejlepší Ali.

Zach Roerig (26)

22. února 2011 v 12:00 | Tery |  Narozeniny slavných
imagebam.com
Dnes slaví svoje narozeniny herec Zach Roerig, kderého můžete znát jako Matta Donovana v seriálu The Vampire Diaries.
Všechno nejlepší Zachu

Arielle Kebbel (26)

19. února 2011 v 12:00 | Tery |  Narozeniny slavných
imagebam.com
Dnes slaví svoje narozeniny herečka Arielle Kebbel. Můžete jí znát z filmu Josh Tucker musí zemřít, Příběh dvou sester, nebo seriálu Upíří deníky, kde si zahrál miniroli.
Všechno nejlepší Arielle

Malese Jow (20)

18. února 2011 v 12:00 | Tery |  Narozeniny slavných
Malese Jow
Dnes slaví svoje narozeniny herečka a zpěvačka Malese Jow, kterou můžete znát z filmu Bratz! nebo ze seriálu Upíří deníky.
Všechno nejlepší Malese.

Tyson Houseman (21)

9. února 2011 v 12:00 | Tery |  Narozeniny slavných
Fotka
Dnes slaví svoje narozeniny herec Tyson Houseman, kterého budou znat hlavně všichni fanoušci Twilight ságy. Tyson si tam zahrál vlkodlaka Quila.
Všechno nejlepší Tysone.

Cinema #1

7. února 2011 v 10:18 | Tery |  Cinema
Avata
Tak jsem se rozhodla, že vám sem budu psát, na co se chystám jít do kina. Nápad ukraden zde.

127 Hodin
Tip: Dobrodružný/Životopisný/Drama/Thriller
Premiéra: 03.02.2011
O čem to je: Aron Ralston se vydal do Utahu, kvůli lezení po skalách. U jedné se mu zasekne ruka do velkého kamene a on tu zůstává s věnomím, že ne odtud nejspíš nikdy nedostane - film je natočen podle skutečné události.
Proč to chci vidět: Už jenom ten příběh je velice zajímavý. Do toho ještě přidám jednu z mých oblíbených hereček Amber Tamblyn a prostě tu MUSÍM vidět.
Na kolik procent to chci vidět: 80%

Hezké vstávání
Tip: Komedie
Premiéra:24.02.2011
O čem to je: Televizní produkční Becky se setkává se svou novou nadřízenou, která jí ze života udělá peklo.
Proč to chci vidět: Miluji film Ďábel nosí Pradu a tohle je verze bez Anny Hatthaway, kterou zrovna dvakrát nemusím :).
Na kolik procent to chci vidět: 75%

Světová invaze
Tip: Akční/Sci-Fi
Premiéra: 10.03.2011
O čem to je: Mimozemšťanům se zalíbila planeta země a rozhodli se jí zkolonizovat
Proč to chci vidět: Ještě nevím, jestli na to vůbec chci jít do kina, ale vidět bych to určitě chtěla. Nejdřív jsem to nechtěla ani vidět, ale potom mě kamarád donutil se podívat na trailer a celkem to jde.
Na kolik procent to chci vidět: 40%

Jsem číslo čtyři
Tip: Akční/Sci-Fi
Premiéra: 17.03.2011
O čem to je: John je čtvrtý z devíti lidí, kteří mají zvláštní schopnosti. První tři už jsou mrtví a jejich vrahové teď jdou po dalším číslu - 4.
Proč to chci vidět: Nejen, že mi přijde geniální zápletka, ale také to chci vidět kvůli sympatické hlavní dvojici - Alex Pettyfer a Dianna Agro.
Na kolik procent to chci vidět: 90%

Sucker Punch
Tip: Akční/Fantasy/Thriller
Premiéra: 31.03.2011
O čem to je: Film je o dívce, která se dostane do sanatoria, kde začne utíkat do svého vymyšleného světa. Záhy si ale předstane uvědomovat, co se děje doopravdy a co jen v její hlavě.
Proč to chci vidět: Jako hlavní postava je Emily Borwning, která získala tuhle roli, protože jí Amanda Seyfried odmítla (díky moc Amando), což je dost velký důvod. Navíc to podle traileru vypadá na úžasný akčňák.
Na kolik procent to chci vidět: 95%

Intra

3. února 2011 v 19:45 | Tery |  Ostatní
Poslední dobou je u seriálů takový trend - místo intra je tam jen nápis názvu seriálu, v těch horších případech ani to ne. Pro mě, jakožto milovníka seriálů je to utrpení, protože INTRA miluju. Aby bylo vidět, že některá intra jsou krásná a tudíž by se neměla vynechávat, dám vám sem 6 mých nejoblíbenějších INTER, které mě vždycky dokáží rozveselit.
INTRA NEJSOU (!!!) SEŘAZENA PODLE MOJÍ OBLÍBENOSTI

Pretty Little Liars
Tohle intro mi přijde hrozně originální. Písnička se časem oposlouchá, ale ten nápad. No řekněte, ukládat holku do hrobu. Intro říká o seriálu hodně a tohle je prostě úžasný.

How I Met Your Mother
Proč se mi líbí tohle intro? Vždycky, když slyším tu písničku se mi chce tancovat. Navíc je takové hrozně veselé a krásně vystihuje celý seriál.
Jinak tu melodii miluju tak, že jí mám jako ohlašovač zprávy

The Big Bang Theory
Ta písnička vystihuje úplně všechno. Patří mezi jedny z těch, který si zpívám všude a pořád,

Hustle
Tohle je asi jeden z málo známých seriálů. A co se mi líbí na intru? No nejvíce to bude asi ta grafika. Ke 4. a 5. serii vyšlo "modernější" vydání, které už se mi zase tolik nelíbilo.

Smallville
U Smallvillu miluju intra ze všech sérií, ale vybrala jsem to, které se mi graficky líbí nejvíc - a mám ho i v mobilu a neustále na něj koukám. Líbí se mi písnička (a ta se mi líbí úplně celá), líbí se mi to graficky, jen škoda že už tam není spousta mích oblíbených postav ze začátku serie (ale na druhou stranu by je stejně všechny zastínil můj milovaný Aaron Ashmore.

Veronica Mars
Bylo pro mě velice těžký vybrat jenom jedno intro = z jedné serie. 2. i 3. serie mi přišli obě krásný, ale nakonec u mě zvítězily ukázky nad grafikou.

Vybrat jen 6 inter pro mě bylo hodně těžké. Líbí se mi ještě spoustu dalších, ale pokud bych je sem měla dávat, všechny, byla bych tady do večera. Ale měla bych alespoň zmínit ty, které zůstali těsně pod čarou - čili těch, které taky miluju, ale už mi na ně nezbylo místo.
Určitě je krásné intro u staršího seriálu O.C. California, dále nesmíme  zapomenout Make It Or Break It, The Secret Life of American Teenager a spousty spousty dalších.