Červenec 2010

Alex Meraz

23. července 2010 v 18:19 My favourite stars
imagebam.com
Anoo, jak už jsem psala opět mě chytla Twilight sága. V jedničce jsem milovala Cullenovi, ve dvojce Volturiovi a teď prostě přišla řada na vlkodlaky - samozdřejmě bych to nebyla já kdybych měla ráda hlavní postavu a tak nechme Jacoba stranou. Až na Taylora jsem se zamilovala do všech "vlkoušů" a Alex je ten, kdo za to může. Ano je to tak, díky němu jsem si přítomnost vlkodlaků tak nějak,,,, uvědomila. Bohužel nehrál v moc filmech, ale v mým srdíčku je můj oblíbený herec. Alexi, jsi prostě nejlepší ;).

Arielle Kabbel

23. července 2010 v 18:13 | Tery |  My favourite stars
imagebam.com

Proč mám Arielle ráda:
Arielle je takový mladý střívko, který si nedělá hlavu z ničeho - což dokazuje její parodování Victorie z Twilight sagy v novém filmu Vampires Suck.
Arielle mi přijde jako dobře horový tip. Viděla jsem s ní filmy jako je Smrtící nenávi2t (hrála se Sarah Michelle Gellar a Amber Tamblym) nebo Nezvaná (hrála s Emily Browning), ale ona vynikne i v komediálních rolích filmů jako jsou Prci, prci, prcičky, John tucker musí zemřít (obzvlášť dobře ujetá) a nebo Aquamarine - o Lexi z The vampire diaries ani nemluvě.

Bohužel jsem nebyla schopna najít žádnou aktuální fotku, protože má každý týden jinak vlasy. Nahoru jsem vám dala fotku s vlasy, který si na ní pamatuji nejvíce).

A pak že jsou holky hádaví tvorové

14. července 2010 v 16:07 Deníček
Avatar
Ano, opět sem píšu abych si postěžovala.
Hodně mě štve, že nemůžu poslouchat moc písniček. Ptáte se proč? Aby se mi písnička líbila, tak jí musím mít ohranou, ale koho má bavit poslouchat písničku kterou nezná? Jasně, baví to všechny až na mě. Každopádně jsem se rozhodla, že si poslechnu něco, co jsem poslouchala jako malá a pokud by jste si klikli do rubriky Diplomy od vás, zjistili by jste, že ještě před nedávnem jsem byla OHROMNÝ fanoušek německé chlapecké zkupiny Nevada Tan (v překladu nevadská dívka). Tak jsem se rozhodla, že si stáhnu jejich album a poslouchám ho už celý týden. No jo, teď jsem si začala uvědomovat že bych vlastně byla ráda, kdybych si od téhle partičky kluků mohla poslechnout něco novýho. Nebyl by to problém, kdyby se před nějakým tím rokem nepohádali a nerozpadli se. Samozdřejmě jsem nad tím hodně přemýšlela a došla jsem k názoru, že i když jsme se s holkama ve třídě trochu hádali, stejně to byli kluci, kdo byl VŽDYCKY  na nože.
Teď se celkem usmívám, protože mi, jakožto holce, bylo (no, vlastě pořád je) vyčítáno, že se s ostatníma holkama pořád hádáme, což si myslí úplně všichni, ale asi by se každý měl zamyslet nad tím, že kluci mezi sebou vedou tichou válku, která není tak zřetelná, zato celkem dost ubližuje.

No prostě tohle je slabina kluků, ale zase je předhazována holkám.

Autogram - Kamila Nývltová

12. července 2010 v 14:56 Autogramy
Tenhle autogram byl přez email, takže jsem z něj neměla takovou radost jako když píšu já sama, ale stejně jsem ráda. Každopádně ta fotka je divná - ona si na ní není vůbec podobná. Ale je hezký mít zase jednou tvrdou, velkou a nerozmazanou fotku.

Přez e-mail

Odesláno: asi 10. července 2010
Odbrženo: 12. července 2010Autogram - Nicole Anderson

12. července 2010 v 14:51 | Tery |  Autogramy
OMG za tenhle autogram jsem hrozně ráda, ptž Nicole patří mezi moje dřívější velký vzory. Navíc přišel celkem brzo po tom co jsem ho odeslala a ještě mi na jednu fotku napsala hrozně krásný věnování. Bohužel se ta s věnováním trochu rozpila, ale co se dá dělat... :(

Nicole Gale Anderson
P.O. Box 231624
Encinitas, CA 92023-1624
USA

Odesláno: 22. května 2010
Obdrženo: 29. června 2010Že by znova affs?

9. července 2010 v 22:43 | Tery |  News about Blog
Avatar
Opět jsem dělala tu věc, kterou mám on několika lidí zakázanou - přemýšlela. Přemýšlela jsem o tom, že poslední dobou hodně chodím na autorské blogy a že mě to baví. Před velkou rekonstrukcí jsem měla svůj SB list. Bohužel to byli blogy, na které jsem chodila jen proto, že jsem musela, aby si mě neodstranily z SB a já měla stále krásnou návštěvnost - se kterou mi to stejně moc nepomáhalo. Teď jak vidíte mi na návštěvnosti nijak moc nesejde a buťme k sobě upřímní, bude velice málo lidí kteří si tohle přečtou. Rozhodla jsem se, že dneska popřemýšlím o tom, že opět zavedu spřátelování - byla bych ale hodně vybíravá, protože jak už jsem psala chci na blogy chodit protože chci a ne protože musím.
Hodně by mi pomohlo, kdyby jste mi sdělili svůj názor - já sama vím že když si občas přečtu nějaký ten článek, nechce se mi komentář psát jednoduše z lenosti. Pro stejné jako jsem já je tu anketa. Ostatní můžou hlásnout a k tomu to ještě okomentovat do komentářů. Opravdu mě zajímá jakýkoli váš názor.

Dess 0.8

9. července 2010 v 22:30 Dessy blogu
Dess
Ano, vidítě správně - opět jsem změnila dess. Myslím že ten starý mi vydržel celkem dlouho, protože jinak střídám dessy jako ponožky. Každopádně jsem dneska neměla co dělat a tak jsem něco kutila na blogu a ten starý layout mi přišel takový okoukaný. Jinak Lay je opět od Blanch (odkaz najdete v menu) a hrozně se mi líbí.

Jak se stane z českého seriálu britský? Stačí přidat pár herců

7. července 2010 v 0:43 Deníček
Avatar
Ano, je to tak. Opět jsem si sem přišla postěžovat. Dnes by jste ovšem jako správní vlastenci mohli souhlasit se mnou - jakožto s holkou která má pravdu jen zřídkakdy.
Když jsem courala po netu, čistě náhodou mě napadl jeden seriál, na který jsem hrozně ráda koukala když jsem byla malá. Jasně že jsem si ho hned našla a musím se přiznat, že jsem během dnešního večera shlédla všech 13 epizod. Dlouho jsem uvažovala nad tím, kde se to asi točilo a jak to tak bývá, neměla jsem co dělat a tak jsem to zjistila. Všimla jsem si, že tam hrálo celkem dost českých herců (ale ne hlavní postavy). No jasně že se to natáčelo v  naší krásné ČR. Nehledě na to, že všichni ze štábu byli češi a to už vůůbec nemluvím o tom, že všichni komparzisti byli jak jinak než... Češi. Tak jsem si říkala paráda, alespoň jsme opět pomohli utvořit krásný Britsko-český film - HAHA. VŠUDE je totiž psáno, že je to čistě britský komediální seriál. Celkem mě to vzalo, protože jsem nenašla nikoho kromě hlavních 5 postav, kdo by byl Brit. Nejhorší na tom je, že je to takhle se vším - vždycky když pomůžeme natočit nějaký film, největší zásluhy na tom schrábne druhá strana. Teď nemluvím o Van Helsingovi ani Kletbě bratří Grimmů, ptž to se jen natáčelo v česku a byla tam hrstka českých herců a navíc je všude napsáno americko-český film, ale pokud se na vzniku tohohle seriálu podílí většina lidí z česka, bylo by dobrý psát alespoň britsko-český.
Každopádně jsem zapoměla říct název toho seriálu. Je to Help! I'm a Teenage Outlaw (Zbojníci). Je to komedie o chlapci podobajícímu se Robinu Hoodovi, který má samozdřejmě svojí skrytou identitu - stejně jako jeho kamarád a dívka, která je ve skutečnosti šlechtična což ani jeden z chlapců netuší. - museli by jste to vidět, protože je to hrozně zamotaný. Každopádně je to seriál pro mladší generaci, ale co jsem četla na CSFD rádi na to koukají i dospělí.

Líbil se vám 3. díl Twilight ságy Eclipse?

5. července 2010 v 12:29 | Tery |  Ankety
Tak po nějakém čase tady mám další anketu. Tentokrát se týká 3. dílu Twilight ságy: Eclipse. Já jsem na něm byla v kině a byla jsem úplně odvařená. Jak jste to viděli vy?

A je to tu zase - zabte mě někdo....kdokoliv

4. července 2010 v 16:50 Názory na cokoliv
Twilight
Tak jsem v pátek vyrazila do kina - lístky už jsem měla několik týdnů a měla přijet moje nejlepší kamarádka, tak proč ne? Samozdřejmě jsme vyrazily na Eclipse, protože Káťa táák miluje Roberta. Byla jsem docela zvědavá a to nejen na nového režiséra. S Káťou jsme byli i na prvním díle Twilight ságy, ale dvojku jsem si kvůli přílišné komerčnosti vychutnala doma v obýváku.
Musím uznat, že režisér mě příjemně překvapil. Konečně jsem si Twilight pořádně vychutnala a říkejte si co chcete, tenhle filmík je prostě boží (nepatří mězi ty nejkvalitnější, ale o to je zajímavější).
Samozřejmě jsem čekala, že budu muset sedět vedle holky, která bude při jakémkoli pohybu Roberta Pattinsona přilepená na plátno očima. To jsem ale netušila, jak se bude tvářit hned na začátku, jak jsou Bella a Edward na tý louce. Málem jsem jí musela odebrat láhev pití, ze který udělala kuličku.
Twilight
Abych se přiznala, i já jsem si herce užila. Zvláště tedy Camerona a Cherlieho v rolích Aleca a Demetriho. Jen je celkem škoda že tam byli až ke konci a že Demetriho nenechali říct jedinou větu (myslím - byla jsem plná dojmů). Celý film jsem na všechno koukala znuděně, ačkoliv jsem to tak necítila. Sem tam mi zajiskřili očička, když se na plátně objevil Paul, ale jak už jsem psala, jinak jsem byla bez života. Ale potom... se na plátně objevily Volturiovi a já myslela že chcípnu. Všichni prostě tak dokonalý.
No chtěla jsem sem napsat ještě hodně věcí, ale nakonec mi dočlo že bych udělala nejlíp kdybych to rozepsala. Tady jsou teda všechny postavy + moje "stručné" poznámky:
Edward - Ačkoli se tím, že tohle píšu udsuzuji na smrt uškrcením jak faninkami Roberta, tak svojí nejlepší kamarádkou, stejně to napíšu. Ještě pořád jsem nepochopila, co všichni na tom Edwardovi vidí. On mi přijde prostě jako takovej bezdomoveckej tip. Hrozně by mě zajímalo co vám na něm přijde tak sexy ;).
Bella - No tak to NO COMENT. Bella mi přijde jako taková myš - chvílemi až emo. Prostě taková zapšklá zvláštní ..... holka.
twilight
Jacob - V předchozích dílech jsem se pyšnila tím, že jsem jako jedna z mála šla do kina s tím, že hlavní trojku nemám vůůbec ráda. V Eclipse jsem si začala uvědomovat, že pokud bych si měla vybrat team Edward nebo team Jacob, volila bych Jaca.
Esme - V tomhle dílu mi Esmé přišla nejhezčí. Ta tmavá barva jí hrozně slušela. Dříve jsem měla za to, že mám Ros raději, ale zjistila jsem že Esme je mi nějak blíž k srdci (LOL to je doják, co?).
Carlisle - No tak Carlislea jsem měla vždycky ráda a vždycky ho taky ráda mít budu. Škoda jen že není zubař - za 3 týdny by se mi tohodilo.
Emmett - další z lidí kteří jsou v téhlé sérii milovaní - opět nechápu proč. Jasně, vypadá (jakžtakž) dobře, ale ke zbožňování má ještě hodně daleko.
Rosalie - Douhou dobu moje nejoblíbenější Cullenová. Už od začátku jsem s ní simpatizovala ohledně Belly. Tenhle díl se změnila, ale jenom trošku - mimochodem ty její vlasy jsou prostě úžasný.
Jasper - Když se tam poprvé objevil Jasper, Káťa málem umřela smíchy - bylo to asi mým výrazem. Tohle opravdu přehnaly. Proč mi přijde, že vypadá díl od dílu blbějc?
Alice - I když jí všichni milujou, protože je táák kamarádká, já jí moc nemusím. Asi to bude částečně kvůli Ashley - nemůžu si pomoct, ale Ash mi přijde hrozně nesimpatická.
Jared - jelikož tam naši vlčci byli opravdu málo, moc jsem ho nevnímala, ale že by mi nějak vyloženě vadil, se říct nedá.
Twilight
Embry - U něj mám stejný názor jako u Jareda.
Paul - No tak Paul je jednoznačně můj oblíbenec. Nejlepší na něm je, že má svojí hlavu a ví za čím si jde (nebo to je někdo jinej??).
Seth - Ačkoli z něj Káťa byla totálně odvařená, mě nepřišel nijak extra dobrej. Každopádně ona má tu knížku načtenou tolikrát že musí vědět o co jde, takže Káťo tentokrát jsi vyhrála ;).
Sam - On mi jak v knížce, tak ve filmu přijde hrozně zapšklej, ale to se mi na něm líbí. Je dobrej, ale zase ho nemiluju :).
Victoria - No můj bože. Bryce sice vipadá jako dobrá herečka a vypadá vzhledově hezky, ale prostě mi na Victorii nepřijde tak dobrá jako Rachelle.
Riley - Film začal - žádný reklamy. No došlo nám to až po hroozně dlouhý době a to jen díky němu. No řekněme že mi bylo celkem líto že na konci umřel :(.
Bree - Jodelle jsem měla odmalička hrozně ráda. I tady mi přišla jako dobrá herečka, ale prostě jí mám pořád jako tu malou holku ze Silent Hill :).
Felix - Nevím proč, ale Felixe jsem si pořádně všimla až v tomhle dílu. Jediný problém je, že se vždycky potlouká blízko Aleca a Demetriho, což rozptyluje mojí pozornost.
Twilight
Demetri - No jo, jedna z mých nejoblíbenějších postav. Naštěstí ho od minulého dílu nezměnili a tak je pořád stejně úžasnej.
Jane - Nevím. Dakotu jsem měla ráda jako malou hvězdu ve Hře na schovávanou, Jmenuji se Charlie a podobně, ale jako Jane jsem jí přestala mít ráda - úplně.
Alec - Nevím to jistě, ale mám pocit že je to moje nejoblíbenější postava vůbec - už se v tom strácím. I když ho nezměnili z NM přijde mi jinej - takovej hezčí, temnější a krutější (SUPEER).
Jessica - Už od prvního dílu jí nemusím a v Eclipse se nic nezměnilo.
Angela - Můj oblíbený člověk. Ang je hrozně milá, ale bohužel tenhle díl tam moc nebyla.
Mike - Pořád stejný pako. Mika jsem nikdy moc nemusela ;).
Leah - Přišla mi zvláštní, ale na druhou stranu nemá ráda Bellu - to je plus pro ní ;).
Charlie - Je to chudák, Bella je hroznej parchant a vůbec si neváží že jí má Charlie tak rád.

Ou to jsem se ale zapotila. Ale stálo to za to - alespoň mě to bavilo.