Červen 2010

Jak se z roztomilýho dítka stane Disney "hvězdička" aneb sitcomy o velkých rodinách jsou nej.

13. června 2010 v 22:57 Deníček
1
Selena Gomez, Demi Lovato, Jonas Brothers a podobný individua můžou být rádi, že se jich Disney ujal, protože nebýt tohohle programu, mohli by to v kariéře "profesionální hvězdy" rovnou zabalit. Buťme k sobě upřímní, je vynikající poslouchat jejich uječený hlas a pozorovat jejich příšerný herecký schonosti - nemluvě o tom, že bez playbacku nezazpívají ani Ň. Bohužel, jak jsem nedávno zjistila, Disney začala kazit i opravdu talentovaný mladý herce. Příkladem je Jason Dolley. Poslednou dobou si pořád přehrávám těch 19 epizod chlapi sobě (nehledě o tom, že si nenechám ujít jediný díl v televizi). Nejvíc se mi na tomhle seriálu líbí to intro. Přijde mi to docela originální, protože všechny ostatní seriály mají hrozně upravenej, do posledních detailů zpracovanej úvod a u CS můžeme vidět jenom 7 chlapů (a psa) v nahrávacím studiu. Dlouhou dobu jsem koukala na podobu TJe s někým, na koho jsem si nemohla vzpomenout. Dávala jsem milionkrát jeho jméno do CSFD, ale pořád jsem nemohla najít odkud ho znám. Až dneska jsem obíhala jedno affsko z AM a všimla jsem si klikačky s Jasonem. No samozdřejmě jsem si to našla a ano. Tenhle mladý nadějný prcek z Chlapi sobě se stal Disney hvězdou v seriálu Hodně štěstí Charlie.
To jak vypadá mě úúplně dostalo (jak se změnil), ale docela mě mrzí, že si vybral tuhle cestu ke slávě. Jasně, nikdy by nebyl megaaa populární, kdyby šel svojí vlastní cestou, ale teď ho přestávám mít ráda. No nevim nevim, Disney by si měl hledět svýho a znemožňovat netalenty (za jediný co jsem mu vděčná je to, že na vrchol dostal Ashley, ale i ta teď vyměnila Disney Chanel za CW).
No tak já doufám, že se probere - do tý doby ho budu pořád mít za toho roztomilýho malýho TJ.

P.S.: Někteří lidi jsou úžasní i v takových kravinách jako je Hodně štěstí Charlie.

Kat Dennings (24)

13. června 2010 v 21:02 Narozeniny slavných
http://www.exposay.com/celebrity-photos/kat-dennings-i-now-pronounce-you-chuck-and-larry-world-premiere-presented-by-universal-pictures-ugwtkk.jpg
Dnes slaví svoje 24. narozeniny úžasná herečka Kat Dennings. Můžete jí znát z filmu Agent v sukni 2, Domácí mazlíček, Nikdy to nevzdávej, nebo z filmu Rande na jednu noc, kde hrála hlavní roli.
Všechno nejlepší Kat.

Už se to blíží :(

10. června 2010 v 20:42 Deníček
Avatar
Poslední doboru jsem sem nic nepřidávala. Bylo to z jednoho jediného důvodu - nevěděla jsem co.
Dneska se ale stalo hodně věcí (většina se mi nechce zveřejňovat, ptž je to docela soukromí). Každopádně jsme dneska o češtině probírali proslov a učitelka řekla, že někdo přečte předlohu - Rozloučení se základní školou. Já jsem si říkala, že to bude ostrý, ptž budu mět co dělat, abych nebrečela, ale nakonec jsem nebrečela. Možná to bude tím, že jsem to četla a tak jsem se snažila, aby na mě nebylo nic pozant.
Jo a taky byl dneska u nás před školou BIOTEAM - čili další lidi, kteří nám říkali jak máme třídit odpad. Já myslela že tam umřu. Bylo to taaak hlouhý a oni s sebou měli kamion a v něm jakoby domácnost a bylo to hrozně zdlouhavý. Jediný štěstí, že ti dva, co nám to tam říkali, poznali, že jako s deváťákama s náma můžou mluvit jinak než s prvňáčkama a tak padnul sem tam i nějaký vtípek tipu - trochu jiné hračky v domácnostech. Když to tak vezmu, byla to docela sranda. A navíc jsme psali písemku z chemie až poslední hodinu (jo a docela dost jsem jí zvorala. Úplně jsem zapoměla na základní věci).


UDG - Hvězdář

5. června 2010 v 22:05 Videa


Aly & AJ - LIke Whoa

5. června 2010 v 21:50 VideaPixie Lott - Mama Do

5. června 2010 v 21:41 VideaPixie Lott - Gravity

5. června 2010 v 21:37 Videa