Duben 2010

Zítřek ukáže

25. dubna 2010 v 18:45 Deníček
Avatar
Zítra hned po ránu jedu s mámou do Ústí, abych se podívala na Ekonomku a pořádně si jí prohlídla. Nejdřív jsem myslela, že bych mohla jít na EOA tady v Děčíně, ale jak to tak vypadá, tak mě tady nechtějí a proto jdu dát zítra ten zápisák do Ústí. Fakt se hrooozne bojím, ptž hned potom pojedeme na EOA a dáme odvolání. Jsem fakt hrozně zvědavá jak to dopadne. Jestli se sem dostanu, tak budu hroozně ráda, ale zas na druhou stranu se bojím, že tu školu nebudu zvládat. Fakt mi to vrtá hlavou, ptž pokud se tam dostanu díky tomu odvolání, tak budu jedna z nejhorších - čili budu muset zabrat tak, že si to ani nedokážu představit. Musela bych se učení věnovat skoro pořád - čili seknout s mažoretkama (alespoň něco by pomohlo ;)).
Každopádně jsem smířená s tím, že to nevyjde a v tom případě bych dojížděla do toho Ústí společně s několika dalšími spolužíky ze základky. No uvidíme jak to dopadne.
Ted jediná jiskřička ve tmě je můj miláček, který mě vždycky postaví na nohy xD.


Makéta - avatars 0.1

24. dubna 2010 v 14:30 Avatars
Tyhle avatárky jsem dělala dost narychlo, ptž se mi něco dostahovávalo a já jsem neměla co dělat. Když to tak vezmu, jsou to jenom ořezané obrázky + nějaké ty Akce ;).
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar

My graphic

24. dubna 2010 v 14:05
Avatar
Jen chci upozornit, že moje grafika není nic moc a vstup do jakékoli rubriky je na vlastní nebezpečí - neručíme za pocit zvracivosti, ani za bláznění.

Obrázky 100x100

Obrázky dříve používány do záhlaví

Pozadí na blog (extrémní nebezpečí při kliknutí)

Tapety na plochu

Záložky, rozvrhy...


Ořezané obrázky sloužící k usnadnění grafiky2009: Nylon

24. dubna 2010 v 11:36 Logan Lerman
free image host free image host