Prosinec 2009


Dess 0.5

29. prosince 2009 v 23:32 Dessy blogu

Dess 0.4

29. prosince 2009 v 23:31 Dessy blogu

Končím s jednostraným blogem

29. prosince 2009 v 22:57 News about Blog
Lidičky je mi to moc líto, ale končím s blogem zaměřeným na Twilight ságu. Jak jste si mohly všimnou, poslední dobou toho tady moc nepřidávám a to hlavně z jednoho prostého důvodu - vůbec mě nebaví přidávat články s jedním obsahem. Proto jsem se rozhodla, že tenhle blog obohatím nějakýma Disney hvězdama. Aby jste si ale nemysleli, nebudou to jen ty, které hrají hlavní role, ale i ty, o kterých víte, ale nějak je neřešíte. Je to z jednoho prostého důvodu. Každý den si budu moct vybrat, co budu přidávat a tak by toho tady mělo být víc. Doufám, že vám to nevadí.
Jinak se opravdu omlouvám ze to, že jsem tu nebyla, ale tak nějak jsem pracovala na blogu o jedinečné Ashley Tisdale.

Trestná lavice

26. prosince 2009 v 12:45 Filmy
Poté co prodal zápas svého týmu a byl vyloučen z fotbalové ligy, v opilosti ukradne
auto své přítelkyně a po honičce s policií je zavřen na 3 roky do věznice, kde dozorci mají své pravidla. Paul Crew (A. Sandler), hráč amerického fotbalu, se snaží sestavit tým z vězňů, kteří svedou boj s dozorci. Jenže dozorci mají vždy navrch a nikdo z vězňů se nechce dostat do problémů. Crew má proto hodně práce se sháněním týmu a ještě mu jde o krk.

Můj názor:
6/10 - Nic moc, ale pokud nemáte co dělat, tak se na to podívejte.

Vánoce bez Santy

26. prosince 2009 v 12:40 Filmy
http://d.imagehost.org/0695/The-Year-Without-A-Santa-Claus.jpg
Paní Santa Clausová vypráví příběh o tom, jak se nemocný a unavený Santa rozhodl vzít si roční dovolenou. Když elf Sparky prohlásil, že "je třeba jít s dobou", Santa Claus (John Goodman) se postavil na odpor. Dostal totiž strach, že vánoční svátky úplně pohltí komerce, protože lidé na skutečný význam Vánoc zapomněli. Rozhodne se tedy, že si vezme rok volno a přestane rozdávat dárky. Dva nejbližší elfové Jingle a Jangle, jimž se se svým trápením svěří, však udělají všechno pro to, aby Santovi dokázali, že se mýlí. Vánoce je přece potřeba zachránit.

Můj názor:
7/10 - Jen pro upřesnění - pro vánoční film je těch bodíků až moc.

Zohan, krycí jméno Kadeřník

26. prosince 2009 v 12:37 Filmy
http://www.iwatchstuff.com/2008/05/01/dont-mess-zohan-poster-2.jpg
Ve filmu Zohan: Krycí jméno Kadeřník, komedii od scenáristů Adama Sandlera, Roberta Smigela a Judda Apatowa (Zbouchnutá), se Adam Sandler představuje v roli Zohana, špičkového izraelského bojovníka proti terorismu, který předstírá vlastní smrt, aby si mohl splnit sen: stát se kadeřníkem v New Yorku. Ačkoliv chce na svůj život, zasvěcený boji s terorismem, zapomenout, brzy zjišťuje, že uniknout vlastnímu osudu není tak snadné, jak si myslel. Jeho staří i noví nepřátelé se ale brzy dozvědí jednu zásadní věc: s kadeřníky si není radno zahrávat.

Můj názor:
9/10 - ačkoliv jsem tady měla o dost méně, po lyžáku v roce 2010 jsem to musela změnit. Byl to totiž film lyžáku a hlášky z tohohle filmu jeli :D.

Teď nebudu mít moc času

12. prosince 2009 v 10:31 News about Blog
Tak lidičky. Dnes k nám přijedem babička s dědou z jižních čech. Budou taky do neděle a jelikož jsem byla donucena "pronajmout" jim moje krásné uklizené apartmá alias můj pokoj, nebudu sem moct. Vážně se hrozně omlouvám, všechno vám to pak napravím. Jinak jsem koukala na nový dess a nejspíš tady bude s Bellou a Edwardem a to i přez to, že je nemám tak ráda jako Voltruriovi a nebo jiné členy Collenovi rodiny. No co, lepčí B a E než Miley, o které tady vůbec nepíšu. Tak já jdu zatím něco přidat na můj druhý blog jak někdo může vědět tak je o Ashley Tisdale, alias mojí nejoblíbenější modelce, zpěvačce, herečce - vážně nevím co všechno ještě je.

Ještě jednou se omlouvám že tady nebudu. Váš: Terýzek

Rande na jednu noc

10. prosince 2009 v 22:54 | Tery |  Filmy
Filmy
Nick je jediný heterosexuál ze skupiny "The Jerk Offs" a právě ho odkopla přítelkyně Tris, se kterou byl půl roku. Nick se snaží získat
její přízeň zpět několika zdařilými CD mixy. Tris se tomu ovšem jenom směje a vyhazuje je do koše. To se nelíbí Trisině kamarádce Norah, která Nickovy písničky naopak zbožňuje. Jednoho večera vyrazí Norah, Tris a její nový přítel na vystoupení "The Jerk Offs". Norah požádá Nicka, aby ji dělal "naoko" přítele, protože nechce vypadat hloupě před Tris. Netuší přitom, že Nick a Tris spolu dřív chodili. Začíná divoká a nezapomenutelná noc v Five Boroughs, která jen tak neskončí.

Můj názor:
10/10 - Cože? Kat Denning??? Fakt? Ta je úžasná. Navíc si zahrála hlavní roli, takže...
Hodně lidí to odsuzuje, ale já to prostě MILUJU ♥.

Mužská záležitost

10. prosince 2009 v 22:45 Filmy
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/3/35/A_Guy_Thing_movie.jpg
Paul se probudí vedle Becky, tanečnice z párty, a musí rychle vymyslet nějakou lež, aby "ochránil" svou budoucí nevěstu Karen. Ale když se objeví Beckyino spodní prádlo pod pohovkou a pár usvědčujících fotografií, zdá se, že je všechno ztraceno ... a ke všemu se zjistí, že Becky je Karenina sestřenice, ocitne se mladík před těžkou volbou. Dokáže se rozhodnout správně?

Můj názor:
7/10 - Miluju šťastné konce. Né dělám si srandu. Miluju Julii Stiles. Je to úžasná herečka, ale jinak se mi herci moc nelíbily.

Plnou parou vzad

10. prosince 2009 v 22:42 Filmy
http://thesportshernia.typepad.com/blog/images/2007/07/09/boat_trip.jpg
Počítačový programátor Jerry (Cuba Gooding Jr.) je sklíčený z toho, že se s ním rozešla jeho dlouholetá přítelkyně Felicia (Vivica A. Fox). Přítel Nick (Horatio Sanz) mu navrhne, aby si spolu vyrazili na seznamovací lodní zájezd. Teprve na palubě kamarádi zjistí, že mezi cestujícími U.S.S. Calypso nepřevažují - jak o tom snili - krásné, osamělé a vstřícné ženy, se kterými by si mohli užívat. Nick si totiž proti sobě popudil agenta cestovní kanceláře a ten mu podstrčil zájezd, který si pro sebe rezervovali seznámení chtiví gayové. Zatímco kamarád se nechtěně stává objektem něžných pozorností postaršího, elegantního Lloyda (Roger Moore), Jerryho zoufalství se změní v naději v okamžiku, kdy si mezi členy pořadatelského týmu všimne krásné učitelky tance Gabrielly (Roselyn Sanchez). Ta kupodivu nemá nic proti tomu, aby se jí začal dvořit. Brzy se však ukáže, proč si Jerryho pustila k tělu: považuje ho totiž za "neškodného" homosexuála. Když kapitán vezme na palubu posádku záchranného člunu tvořenou dvanácti švédskými kráskami v čele se ztepilou Inge (Victoria Silvstedt), myslí si zase Nick, že má vystaráno. Také on se ovšem pořádně přepočítá... Najít ženu svých snů není jednoduché a Jerryho a Nicka čeká ještě dlouhá plavba plná nejneuvěřitelnějších překvapení.

Můj názor:
4/10 - Takovou kravinu jsem ještě nikdy nevyděla. Všichni o tom pořád mluvily, ale byla to vážně kravina největší.

Pan božský

10. prosince 2009 v 22:39 Filmy
http://www.sabrina.sg/files/20071229-The-Perfect-Man-Poster.jpg
Příběh vypráví o rodině bez tatínka, která se často stěhuje z místa na místo. Maminka Jean (Heather Locklear) je často nespokojená a touží najít ideálního muže svých představ, a tak její dvě dcery na to doplácí a Jean si to moc neuvědomuje. Jenže hledání toho pravého se až nepříjemně protahuje a vždy, když to skončí fiaskem, tak si Jean sbalí kufry a vyráží se svými děvčaty na nové místo, kde začínají znovu. Dcera Holly (Hilary Duff) se ocitá stále v novém prostředí a hledá si nové kamarády, ale jednoho dne si řekne konec. Chce, aby její maminka byla šťastná jako dřív a chce jednou provždy se stěhováním skončit, a tak vymyslí jakého si virtuálního perfektního muže a píše své mámě romantické e-maily, posílá navoněné dopisy a nosí lásky plné květiny. Přitom se chodí vždy vyptávat jednoho sympatického pána, který jí radí jak na to. Jean je po dlouhé době zase šťastná a nemůže se dočkat až se spolu setkají. Když vychází pravda najevo, tak Holly zjistí, že perfektního muže, po kterém maminka vždy toužila, měla celou tu dobu před sebou. Budou se znovu balit, nebo už konečně zůstanou?

Můj názor:
6/10 - Hill mi nevadí, ale tohle bylo o ničem. Jenom jsem tak seděla a modlila se, aby to už skončilo.

10 důvodů, proč tě nenávidím

10. prosince 2009 v 22:35 Filmy
http://www.lizandlaura.com/wp-content/uploads/2009/06/10-things-i-hate-about-you.jpg
I v kulisách americké střední školy se mohou odehrávat silné filmové příběhy, zvláště pokud se jejich tvůrci nechají (velmi) volně inspirovat Shakespearem. Sestry Stratfordovy jsou jako voda a oheň. Krásnou a křehce půvabnou Biancu (Larisa Oleynik) zbožňují všichni kluci ze školy.
Problém je v tom, že díky přísným rodinným pravidlům nesmí Bianca randit, dokud si nenajde chlapce i její starší sestra Kat (Julia Stiles), která je hádavá, jízlivá, neústupná a v neposlední řadě inteligentní. Zkrátka oplývá vlastnostmi spolehlivě odpuzujícími okolí včetně vlastní rodiny. Biance nezbývá nic jiného než nastražit na svou sestru léčku v podobě stejně nesnesitelného mladíka. Pokud se ti dva za vzájemného jiskření nezabijí, určitě si nakonec padnou do oka…

Můj názor:
10/10 - Jeden z nejlepších filmů, jaký jsem kdy viděla. Celou dobu jsem se nepřetržitě chechtala a chechtám se i když to vidím poněkolikátý.

Holka na hlídání

8. prosince 2009 v 19:13 Filmy
http://img.osobnosti.cz/film/holka-na-hlidani/N193108-452f2.jpg
Scarlett Johansson hraje Annie, čerstvou absolventku bez představy o budoucí kariéře, která vezme práci chůvy v bohaté rodině z New Yorku. Její školní znalosti z oboru antropologie překvapivě brzy najdou praktické uplatnění a Annie se pouští do studia nepochopitelných zvyků rodiny z lepších kruhů, které si v ničem nezadají s rituály domorodců z Afriky nebo Amazonie. Annie dostává pokojík přímo v obrovském bytě svých zaměstnavatelů a získává unikátní příležitost k pozorování. Předměty jejího zkoumání jsou nafoukaní pan a paní X (Paul Giamatti a Laura Linney) a jejich rozmazlený spratek. Výjimkou bude možná pohledný mladík (Chris Evans), kterého Annie potkává ve výtahu.

Můj názor:
7/10 - Scarlett jsem nikdy moc nemusela, ale tady jí to opravdu sluší. Příjde mi, že konečně našla svůj styl. Mimochodem ty strhnuté body jsou za trapnější hlášky a hlavně za ten konec.

Camp rock

8. prosince 2009 v 19:04 Filmy
http://roznedodateczki.blox.pl/resource/CampRock.jpg
Mitchie Torres (Demi Lovato), teenagerka, ktorá chce spievať, túži stráviť leto v prestížnom rockovom tábore. Mama jej to dovolí pod podmienkou, že Mitchie jej tam bude pomáhať v kuchyni. Ich inštruktorom v tábore sa stáva rocková celebrita Shane Gray (Joe Jonas). Keď si raz Mitchie spieva sama pre seba, náhodou ju Shane započuje. Jej spev sa mu tak zapáči, že je odhodlaný nájsť toto dievča s úžasným hlasom.

Můj názor:
4/10 - mám pocit, že na cokoli Jonas brothers sáhnou, jde to do hnoje. Dlouho jsem se vyhýbala tomuhle filmu, ale nakonec jsem se stejně rozhodla o něm něco napsat. Jasně, teď si v komentářích vyslechnu jaká jsem husa, ale tohle je jen můj názor.

Spratci

8. prosince 2009 v 18:58 Filmy
http://emol.org/film/archives/bratzthemovie/bratzteaser2.jpg
Byly to čtyři nerozlučné kamarádky, které nemohlo nic rozdělit. Když ale nastoupily do prváku na střední škole, objevil se nafoukaný předseda studentského výboru, který se rozhodl jejich přátelství rozbít.

Můj názor:
5/10 - Kdybych byla starší, dala bych asi míň, ale nemohla jsem odolat. Je to tipicky holčičí film, plný intrik, make-upu a přátelství a pokud bude venku pršet a vy se budete opravdu nudit - pusťte si to.

Otrava, aneb deník ze 4.prosince

6. prosince 2009 v 21:19 Deníček
Je to tak. Opravdu jsem v pátek 4. prosince byla donucena dělat andílka. Samozdřejmě je na internetu (na stránkách naší školy) milion fotek, ale já jsem vyfotila jen 3 a to ještě v dost špatné kvalitě. Pod peroxem najdete jednu (uvidíte na ní moje 2 kámošky Míšu a Kristýnu). Opravdu jsem neměla dost odvahy dát sem tu se mnou: