Listopad 2009

Moc vám všem děkuju

29. listopadu 2009 v 0:27 News about Blog
WHOW. Lidičky ohromě vám děkuju. Je sice pravda, že mám blog už nějakou tu doba, ale konečně jsem se dostala na úžasné číslo 12 000. Doufám, že se mi bude vávštěvnost zvětšovat po tom, co jsem zase začala přidávat info o Twilight. To ale asi ukáže až čas.

Let´s dance

20. listopadu 2009 v 20:31 Filmy
http://gonet.cz/~tri65dnigalerie/porad_booklet/600/c/c12a32e5576603458e29aed878e68116.jpg
Když vzpurná Andie, která nadevše miluje Street Dance, začne studovat na Marylandské škole umění, snaží se zapadnout a přitom si udržet starý styl života. Když spojí své síly s nejlepším tanečníkem školy Chasem, aby vytvořili formaci a zvítězili v taneční soutěži The Street, najde způsob, jak žít svůj sen a při tom propojit své dva oddělené světy.

Můj názor:
8/10 - Choreografie byla úžasná, ale jinak snímek docela dost pokulhával. Myslím, že kdyby tam nehrál Robert Hoffman, asi bych dala ještě o hodně míň. Jinak ale klobouk dolů před prací chlapců ve střižně. To vážně nemělo chybu.

Příběh dvou sester

12. listopadu 2009 v 21:30 Filmy
http://www.obscurehorror.com/the-uninvited-movie-poster-1.jpg
Anna Rydellová se vrací domů ke své sestře Alex poté, co byla propuštěna z Ústavu pro psychicky narušené pacienty. Její život je však opět v ohrožení, a to nejen krutou macechou a nevšímavým otcem, ale též přítomností zlého ducha, který se zabydlel v jejich domě...

Můj názor:
10/10 - Už dlouho jsem neviděla tak kvalitní horor. Je to skutečně úžasný film. Hlavně zakončení je zvláštní. Viděla jsem už hodně hororů, tak jsem si v hlavě udělala list, jak by to mohlo zkončit. To jak to ale zkutečně zkončilo mě úžasně překvapilo. Opravdu jsem to vůbec nečekala.
+ protože tam hrála Emily Browning.

Proberte se poroto

8. listopadu 2009 v 23:31 Deníček
No tak takovéhle finále Superstar jsem ještě nezažila. O přestávkách jsem se stíhala koukat na internet a musím příznat, že jsem až mockrát viděla komentář tipu: "WHOW Miro, až mi sliny tekly". Mě osobně sliny netekly, ale že bych odvrátila oči od obrazovky se taky říci nedá. Jinak jsem se chovala normálně. Jasně, pusu jsem pootevřenou měla. Hlavně u výroku poroty. Co se vám na tom nelíbilo? A co se vám líbilo na výstupu Moniky, která to zase spackala a která pomalu ale jistě přestává být mojí favoritkou? Podle mě si toto mohly odpustit. Když je tam normál Miro, tak se jim to nelíbí, ale když příjde s něčím novým, tak chtějí toho starýho.
POROTO PROBERTE SE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Demence, aneb Za všechno můžou čočky

5. listopadu 2009 v 22:05 Deníček
Tak tohle ale už není možné. Už po několikátě se mi stalo, že se mi zasekla čočka v oku. Napsala jsem zasekla? Tím jsem myslela ztratila. Naštěstí jsem jí našla, ale zadřenou do rohovky a děsně štípající. Tak si říkám, má to vůbec cenu? (Miluju svoje čočky a nikomu je nedám :D.) Jinak mě čeká už jen jeden den, a to mučení bude ukončeno. Abych byla upřímná, zas až takové mučení to nebude, ptž první hodina nám odpadla, druhou máme fyziku (špatně, ale přežiju to), další je zemák, což se dá, hned na to čeština (moje oblíbená učitelka je na mateřský, ale tahle taky ujde) a konečně 2 hodiny těláku, kdy budu muset cvičit s vědomím, že se kluci učí pěstitelským pracím a zřejmě taky píšou písemku. No co, je přeci důležité vědět, jak se sází kytky a pěstují koťata :D (panebože, já jsem svině).

Tak jsem si zchrupla

3. listopadu 2009 v 21:20 Deníček
Tak jsem si teď trochu zchrupla. Takhle to holt bývá, když nespím v noci. Jinak teď v tý škole doslova trpím. Po škole jsem s Míšou vždycky u mojí tety v krámě a 2 hodiny kecáme, takže je na co se těšit. Jinak ale zítřek nevídím moc dobře. Zaprvý máme 9 hodin v kuse a navíc hned jak mi zkončí škola, musím nasednout na vlak a jet do mého ne příliš oblíbené kroužku. Jinak fakt nevím co budu dělat, ptž ve čtvrtek píšeme z příroďáku a já to úbec neumím a zítra se domů vrátím kolem 9 hodiny a budu utahaná, takže je to tak dobrý na to, abych se natáhla a šla spát. Dneska se navíc musím učit něco jinýho a pak mám ještě spoustu práce na blogu (jsem divná, ale blog je pro mě důležitější než škola). Tak já musím. Možná něco ještě přibyde, ale moc bych na to nevsázela :D. Možná sem dám něco ze Stmívání

Hurááá

2. listopadu 2009 v 22:39 Deníček
Vím, že už jsem s tím otravná, ale dnes jsem u Superstar málem umřela. Jakmile vypadla Paulína, tak jsem umírala štěstím, ale jakmile stáli všichni 4 soutěžící na "mučícím místě" a Miro se blížil k Leošovi a Adéle, tak mi vyrazily slzy a já jsem začala bulet jako želva. Věděla jsem na 80% že řeknou, že Miro vypadává a ty ostatní postupují. Když ale řekli, že postupuje, tak jsem teprve začala bulet, ale radostí. Vážně jsem takhle ráda nebyla už hodně dlouho. Jenom mě trochu překvapila Markéta. Byla to docela škoda, ptž Maky spívala užasně a byla moje 3. favoritka (těsně za 2. Monikou a konečně Mirou). No nic, tak jsem zvědavá, kdo vypadne příště. Bojim se že Miro - a je to tady zase. Už s tím musím přestat.

Sestry na Bahamách

2. listopadu 2009 v 16:21 Filmy
http://www.lovefilm.com/lovefilm/images/products/3/11293-large.jpg
Mary-Kate a Ashley tráví s rodiči zimní prázdniny v luxusním hotelu na Bahamách. Nemohou proto jet se svými kamarády na školní výlet na Havaj. A tak se obě rozhodnou vytěžit z nastalé situace co nejvíc: pořádně to rozjedou a prožijí obrovskou lásku! Uprostřed jachet, soukromých letadel, surfařů, potápěčů, motorových člunů, ježdění na koních a procházek při měsíčku narazí obě dívky na tajemný starožitný prsten. Užijí si tak nejen báječné prázdniny, ale i dobrodružství, na jaké se jen tak nezapomíná.

Můj názor:
3/10 - M-K a Ashley mám ráda, ale tohle je přestřel jak něco. Takhle jsem se snad ještě nenudila.

Amorův úlet

2. listopadu 2009 v 16:17 | Tery |  Filmy
Filmy
Anderson (Jason Biggs) má skvělý plán jak požádat dívku svých snů o ruku - drahá restaurace, svíčky, romantická večeře… Naneštěstí však jeho sexy kostýmek Amora zapůsobí trochu jinak, než si přál. Jeho dívka padne s infarktem k zemi a on na lásku definitivně zanevře. Po roce plném výčitek a sebelítosti dojde jeho nejlepšímu příteli Tedovi trpělivost a vytáhne Andersona na snídani. Rychlý sled událostí, které tato akce odstartuje, nečekaně převrátí život hlavního hrdiny vzhůru nohama.

Právě ve chvíli, kdy Ted rozjíždí svůj monolog na téma "pro jedno kvítí slunce nesvítí", přichází servírka Kate (Isla Fischer) a Anderson jí místo své objednávky požádá o ruku. A co víc - ona se na chvíli zamyslí a souhlasí. Další děj se odehrává ve znamení trapasů, komických nedorozumění a mnoha absurdních situací. A během toho všeho se náš zbrusu nový pár snaží navzájem poznat. Oba totiž vědí, že krok, ke kterému se úprkem blíží, ovlivní celý zbytek jejich života. Jaká je šance, že se stačí rozhlédnout po přeplněné kavárně, aby člověk našel ten "pravý" protějšek, se kterým bude chtít strávit zbytek života?

Můj názor:
7/10 - krásná romantická komedie. Isla je navíc jedna z mých velice oblíbených hereček. je těžké tenhle film nemít rád :).

Já se asi zblázním

2. listopadu 2009 v 16:06 Deníček
Lidi já jsem úplný pako. Teď jsem přišla od tety. S Míšou jsme tam seděli a 2 hodiny kecaly o Superstar. Já jsem asi fakt posedlá. Každopádně jsem si domů přinesla další článek - a dost obsáhlý, takže si ho teď přečtu a potom sem dám asi zase nějaké filmy a nebo nějaké newsky o Miley :D.

Škola? Díky nechci

2. listopadu 2009 v 5:51 Deníček
Věřte, že se mi po tom prodlouženém výkendu NECHCE do školy. Budu muset zase koukat 6 hodin na ty znuděný obličeje a poslouchat ty obchas dost chytrý postřehy našich učitelů. Aby jste byli v obraze - 1. hodinu máme Chemii, takže dost dobrý na to, abych zapálila a zdemolovala celou školu (bude se ničit, třikrát hurááá). Nebo se alespoň zalepím od kyseliny, nebo nějakým takovým svinstvem. Alespoň moje ospalost tomu napovídá. Teď si asi říkáte, to je ale husa, vstává v 5 a potom je unavená, ale věřte, že to nebylo schválně.
Kdo jiný za to může, než souhra náhod, pes, máma a superstar (když to smýcháte dohromady, má to ničivý vlastnosti). Co bych večer mohla dělat jiného, než že jsem se konečně po tom týdnu koukala na Superstar. Musím uznat, že jsem mohla jít spát dřív, ptž Monika byla druhá a Miro hned za ní, ale kdo by se nepodíval i na ostatní (zváště když největší konkurent mých favoritů byl předposlední). Nakonec bych řekla, že se jim to dost povedlo všem (kašlu na porotu, ať si říká, co chce, stejně nemá pravdu), ale uprostřed si máma uvědomila, že jí bolí hlava. Táta mi dal na noc Vendynu a já jsem se ani nestačila otočit a bylo půl 12. Jinak jsem byla pod celonočním atackem Vendyny, takže spát nešlo. Teď jsem jí "odevzdala" ale stejně se nevyspím. (Chudák škola. Tak ošklivou smrt bych nepřála ani jí :()

Dala jsem sem další filmy

1. listopadu 2009 v 11:57 News about Blog
Tak jak jsem už psala. Nemám co dělat a tak jsem sem přidala 3 filmečky, který jsem zkoukla během včerejška. Jsou fakt úžasný a je to:
Klíč - horor
Drag me to hell - extra horor.
Všechny vám je doporučuju, ptž jsou fakt úžasný. Obzvlášt Drag me to hell.

Báječný svět shopaholiků

1. listopadu 2009 v 11:54 Filmy
http://coasterzz.files.wordpress.com/2009/03/confessions_of_a_shopaholic_ver21.jpg
Rebecca Bloomwood, žijící v obklopení luxusem a stylem současného New Yorku, je dívka, která se ráda baví a doopravdy skvěle umí nakupovat - možná až příliš dobře. Sní o tom, že bude pracovat v redakci svého oblíbeného módního časopisu, ale stále se není schopna dostatečně prosadit - až do chvíle, kdy ironií osudu získá místo fejetonistky ve finančnickém magazínu stejného vydavatelství. Zatímco se jí konečně její sny začínají plnit, musí se ze všech sil neuvěřitelnými způsoby snažit, aby ji její minulost nepřipravila o budoucnost.

Můj názor:
7/10 - Je to docela dobrá kravina na večer. Občas se člověk nidí, občas se směje. Každopádně dopuručuji.

Klíč

1. listopadu 2009 v 11:43 Filmy
http://z.about.com/d/movies/1/0/7/B/7/theskeletonkeyposter.jpg
Scenárista hororu Kruh Ehren Kruger připravil další temnou lahůdku, která diváky strhne děsivým a strhujícím příběhem. Hrůzu tentokrát nebude vzbuzovat videokazeta s tajuplným obsahem, ale zdánlivě docela obyčejný klíč.

Ten vyfasuje mladá ošetřovatelka Caroline (Kate Hudson) od svých nových pacientů, postaršího manželského páru (Gena Rowlandsová a John Hurt), který žije ve starobylé a poněkud zpustlé usedlosti v zapadlém koutu Louisiany na jihu Spojených států. Prazvláštní zvyky obou staříků, husí kůži nahánějící atmosféra starého domu a celého okolí, to vše podněcuje Carolininu fantazii a zvědavost. Univerzální klíč, kterým může otevřít všechny dveře v domě, jí umožní vydat se na průzkum budovy. Na půdě ovšem objeví tajnou místnost skrývající děsivé tajemství, které možná navždy změní její život, pokud ji o něj rovnou nepřipraví. Některé dveře by raději měly zůstat zamčené...

Můj názor:
8/10 - člověk se pobaví, ale jinak nic moc. Ani jednou jsem se nebála, ale přez to to byl docela ucházející film. Byly kousky, kdy jsem se modlila, aby to už skončila, ale jinak se to dalo.

Drag me to hell

1. listopadu 2009 v 11:38 Filmy
http://srilankangsb.files.wordpress.com/2009/07/drag_me_to_hell.jpg
Zaprvé bych se chtěla omluvit, za anglický název filmu, ale Drag me to hell my prostě příjde lepší než Stáhni mě do pekla. Ale teď k ději:

Hororový příběh filmu Stáhni mě do pekla si pohrává s myšlenkou, že nakrknout starou cikánskou čarodějnici se nevyplácí. Mladá bankovní úřednice Christine (Alison Lohman) se pokouší jedné takové pomoct s nesplácenou hypotékou. Nadřízený však její snahu stopne, aniž by věděl, jaké následky to pro Christine bude mít - smrtící kletbu!
Od této chvíle začíná zběsilá snaha mladé dívky o záchranu své duše, po které se sápou pekelné spáry staré čarodějnice.

Můj názor:
10/10 - je to jeden z nejlepších hororů, jaké jsem kdy viděla a to, upřímě, tam nejsou žádné extra scény. Hlavní hrdinové vás stáhnou do děje, ani si toho nestačíte všimnout. A zakonční? Že se ještě ptáte, zakončení je úžasné. Neřeknu vám, jak to zkončí, ale je to prostě úžasný.
Na CSFD to dostalo 73%, což je hodně, hodně moc.

V televizi se zbláznily

1. listopadu 2009 v 11:00 Deníček
V tý televizi se asi zbláznily. Dneska je program sestaven speciáně pro vás. Teda pokud jste čtyřicátník, který nemá co dělat a tak chce celý den sedět u dokumentů a dalších podobných věcí, které ani nevím co jsou. Jediný štěstí, že táta ani máma nejsou ujetý do "Duetů" a proto mě nechají koukat alepoň na superstar (jezírko v poušti je tomu dost podobný). No nic. Poslední hodinu trávím hraním aut na PC. Musím uznat, že mě to moc nebaví (asi jako moje kecy vás) a hledání čehokoliv, co se týká Superstar (POMOC, asi mám horečku). Jinak jsem musela vypnout i to rádio, ptž i na North music je dost, když řeknou "Hrajeme to nejnovější" a po chvíli můžete z repráku slyšet "úžasně nový hit" od Avril Lavigne, který nepochybně všem leze na nervy (včetně jejích fanoušků). Pak mi stačil jeden HIT od někoho podobně zaměřeného - taktéž "nová" písnička - a věřte, že takhle rychle vypnutý rádio jsem neměla ještě nikdy v živote. Je to příšerný. Teď si půjdu do PC uložit nějaký new avatary Miley, abych ladila s designem, až vám zase budu do hlav vykecávat díru.