Říjen 2009

Na co budu koukat :(

31. října 2009 v 12:28 Deníček
No tak to jsem zvědavá, na co budu dnes koukat. A věřte že to nebudou Duety, Zákon a pořádek ani Království nebezké a Takovou normální rodinku jsem viděla, takže fakt nevím na co budu koukat. Asi si stáhnu Krvavou hostinu a budu se bát :D.

Předělané menu

30. října 2009 v 0:24 News about Blog
Jak jste si mohly všimnout, změnila jsem menu. Zaprvý to bylo trochu víc nepřehledný a navíc, když jsem změnila dess, chtělo to i změnu menu. Nahoře máte 2 odkazový ikonky. Tu 1. pls používejte jako zdrojovou ikonku (jako by se tady dalo něco ukrást :D) a na tu druhou se můžete podívat, ptž je to můj 2. blog o Ashley Tisdale
Jinak bude probíhat zápis SBček, protože jsem si je nešikovně smazala, tak se prosím zapošte. Jinak nová SBnka neberu, protože s tím mám spatné zkušenosti. Svoje stará SBčka mám ráda, ale ptž jsem nevěděla kdo sem chodí a kdo ne, nemohla jsem obíhat všechny, ptž jich mám kvanta, takže by se to mělo změnit, ptž jich moc nebude - těch co sem chodí pravidelně.

Už to chtělo změnu

29. října 2009 v 23:35 News about Blog
Jojo starý dess už byl okoukaný, tak jsem prostě nastavila nový. Jelikož mám jak jistě víte ještě jeden blog a to o Ashley Tisdale, tak jsem se rozhladla, že nebudu tenhle blog zatěžovat Ashley a nebudu dávat DALŠÍ Ash dess. Jinak do komíků napište, jak se vám můj new dess líbí.

Dess 0.3

29. října 2009 v 23:28 Dessy blogu
S tímhle dessem jsem byla velice spokojená. Už to ale chtělo změnu.

Jsem závislák na superstar

29. října 2009 v 23:23 Deníček
Je to divný, ale jak jsem předtím Superstar nesnášela, tak teď ho miluju. Zajímalo by mě, jak jste na tom vy s vašima favoritama. Na jednom webu právě o Superstar jsem našla tabulku, kdo by měl vypadlout. Budete se divit, ale Paulína jednoznašně vyhrává:
Pokud potříte k těm lidem, kteří koukají jen na šráfky, ptž se jim nechce luštit jak to doopravdy je, tak tady jsem to pro vás napsala postupně:
1. Ištvancová - 1111 hlasů
2.Šmajda - 190 hlasů
3. Chodúr - 181 hlasů
4. Cristovao - 137 hlasů
5. Šenková - 93 hlasů
6. Bagárová - 90 hlasů
7. Bendig - 88 hlasů
8. Lacho - 74 hlasů
9. Konvičková - 56 hlasů
10. Stará - 55 hlasů

Jen chci upozornit, že to není podle oblíbenosti, ale podle neoblíbenosti. Jestli chcete vědět, jak jsem na tom já, tak tady to máte.

Moji favoriti: Monika Bagárová je moje 2. nejoblíbenější
Nejlepší je podle mě Miro Šmajda. Jenom škoda, že všude píšou, že nejspíš vypadne, akže budu posílat hlásky, ptž jinak bych na to vůbec nekoukala.
Naopak mi je hrozně nepříjemná Paulína Ištvancová, která jasně zpívat neumí, tak proč postupuje??? Mám pocit že prsty v tom má její tatík. Jenom se divím, že jí to není blbí. Jinak nezapomeňte hlasovat v anketě, ptž chci znát i váš názor:

Omlouvám se, že jsem tady nebyla

29. října 2009 v 23:04 News about Blog
Já vím že už je to ohraná písnička, ale vážně nemám vůbec čas na blog. Teď by se to mohlo zlepšit.

Upozorňuji, že protahuji 1. kolo VGS do 5. listopadu, takže na to máte ještě čas, ale už by jste měli máknout, ptž dnes mělo být 2.kolo a vyhodnocení 1.. Jinak děkuju soutěžícím, kteří již odevzdali, že mi nedělají starosti navíc.

Tak to byl hukot

17. října 2009 v 23:31 Deníček
Lidičky já bych se tam hned vrátila. Tenhle filmík neměl chybu. Jako vážně vám to doporučuju. Jasně že hlavní postava Nicka byla nej. Nemohla jsem si pomoct, a tak pod peroxem najdete další obrázky z tohohle filmíku.Nezvratný osud 4

16. října 2009 v 23:52 Filmy
http://www.shockya.com/news/wp-content/uploads/final_destination_4_poster2_foreign.jpg
Příběh je stejný, jaký jsme mohly vidět v 1,2 a 3. díle této úspěšté řady. Tento díl, vypráví o skupině tenagerů, kteří se rozhodnou jít na závodny aut. Jednomu se zdá, že se stane ohromná bouračka a proto odejdou. Jaké bude ale jejich překvapení, až zjistí, že se to vyplní a budou pomalu umírat.
Měli by jsme si uvědomit, že moto tohoto dílu zní: Nikdy nevíš co ten druhý zamýšlí (a to i kdyby to byla smrt). Vysvětlení najdete až na úplném konci filmu.

Můj názor:
10/10 - prvotřídní film. I když na to jdu do kina až zítra (bůh mě ochraň 3D), tak jsem si nemohla pomoct a musela jsem se podívat na tenhle parádní filmík. Jak to dopadlo se dozvíte podrobněji níž:

Herci: Herce vybrali úžasně. Musím uznat, že vedle Nicka (Bobby Campo) , jako hlavní postavy ostatní splívají a jen těžko ho mohou dohnat. Babby je podle mě vybraný jako nejlepší herec. To je ale mínus pro jinak dobrou Shantel. Promiň holka, ale vedle takového esa nemáš šanci.

Herecké výkony: Taky úžasné. Je vydět, že herci svoje role nehrají, ale prožívají. Opravdu nevím, co bych jinak měla dodat.

Děj: Děj nemůžu srovnávat s ostatníma téhlé série. Bylo by to dost těžké, když si vezmete, že se to už tak nějak opakuje. I přez to tam ale byli nové, nečekaně dobré prvky. Plusko pro tebe filmíku. A to jsem si myslela, jaká to bude břečka.

Poutavost: Musím uznat, že ve scénách, kdy nezabíral půlku minimálně půlku obrazovky Nick alias skutečný Bobby jsem nedávala pozor a dívala se jen na půl oka, ale kdo by se mi divil???

Fantazie: Jak už jsem psala. Všechny prvky už byly využity v minulých dílech, proto klobouk dolů před filmařema, kteří si dokázali opět poradit a vymyslet nám nové prvky. Jen tam bylo na můj vkus až moc vody.

Zakončení: Tak u tohohle jsem vážně nemohla. Zajímá mě, jak bude končit nezvratný osud 5, protože to vždy končí jinak:
1: Příběh zůstává otevřený
2: Příběh končí dobře - pak to filmaři zkazily tím, že vše překroutily ve trojce
3: Přiběh končí špatně
4: Nechte se překvapit.

+ další plusko tomuhle filmíku patří za to, že jako hlavní roly obsadily herce, který je docela podobný Alexovi z jedničky. Prostě nemám slov. Jedinou vítkou je sexuální scéna, která trvá něco kolem 20 sekund - a věřte, že pro mě to bylo bohužel dlouhých 20 sekund

Chcípnu strachy

15. října 2009 v 19:26 Deníček
Člověk by se měl podívat na trailer nějakého filmu, než si koupí lístky do kina se slovy: "Viděla jsem 1,2 i 3, tak 4 nemůže být nic hronýho. I když je to 3D. Jasně, koupila jsem si lístky na nezvratný osud 4 a teď jsem shlédla trailer. Fakt nevím, jestli to přeziju. Doufám že jo. Normálně bych to dala, ale uvědomte si, že je to 3D. No posuďte sami.

Sebevražda

3. října 2009 v 19:36 Deníček
http://www.detskeomalovanky.cz/wp-content/brusleni.gif
Už je to tak. Dnes jsem se pokusila o sebevraždu. Šla jsem bruslit. Taky to dopadlo pěkně blbě. Byla jsem tam jako jedinej trapnej debil, kterej bruslí úúúúplně pomalu a předjížděli mě i malinkatý dětičky. No prostě hrůza.

Omlouvám se

3. října 2009 v 10:17 News about Blog
Opravdu moc se vám lidičky omlouvám, že jsem tady teď nebyla. Měla jsem zákaz na PC a navíc nám ve škole naložily hafo nový práce, takže nevím, co mám dělat dřív. Teď by se to zase mohlo změnit. A to i kdybych měla o víkendech články pouze přednastavovat do dalšího týdne. Pořád jsme ale u toho, že by tady ty články byly.
Hrozně se vám tedy omlouvám za takovou mezeru a budu se to teď snažit vynahradit.


Dnes by tady mohlo přibýt ještě něco ze Stmívání - respektive něco o novém měsíci...