Září 2009

Odjíždím

15. září 2009 v 16:58 News about Blog
Takže dnes večer odjíždím do Lípy, odkud pojedu zítra do Maďarska, takže nebudu k dispozici. Až se vrátím (v neděli), tak vám to vynahradím. Zatím tady nechám přihlášku do VGS, takže se můžete pořád přihlašovat.
Omlouvám se SBčkům, že tady nebudu.

Miley Cyrus - When I Look At You

12. září 2009 v 18:31 Videa
Moc krásná písnička.

Asterix a olympijské hry

8. září 2009 v 20:47 Filmy
http://img.zamunda.net/bitbucket/asterix%20at%20the%20olympic%20games.jpg
Nejde to vyprávět. Musíte to vidět.

Můj názor:
9/10 - I když je známí, že je Asterix a Obelix hlavně pro menší pozorovatele, u tohohle dílu jsem se fakt nasmála. Hlavně u hlášky: Ave Cesar, Ave tati a Ave ja.
Opravdu doporučuju.

Pach krve

8. září 2009 v 19:20 | Tery |  Filmy
Filmy
Příběh je podobný jako Hory mají oči. Pár přátel jede na výlet a u pumpy zjistí, že existuje objížďka. Pumpař ví, co se tam děje. Skupině to ovšem neřekne. Ti jedou, nabourají a musí se dostat k silnici. Cestu jim ale zkříží zabijáčtí kanibalové, kteří je ale jen tak nepustí.

Můj názor:
5/10 - moderní vyvražďovačka. Místy mi to hodně připomínalo Hory mají oči. Jako milovník hororů jsem tuhle dějovou linii viděla už milionkrát a tak mě nic nepřekvapilo. Ale musí se nechat, že atmosfére je krásná.

Márnice

8. září 2009 v 19:11 | Tery |  Filmy
http://www.bluerocketfilms.com/posters/mortuary.jpg
Dojlova rodina se přestěhuje do venkovské oblasti Kalifornie, aby zde začala nový život. Možná je to zvláštní volba, jelikož opětně zprovozní pohřební službu ve dlouho opuštěném domě bratří Fowlerů . Místní obyvatelé se tohoto domu bojí a ve městě se povídá, že místo, kde tento dům stojí, je prokleté. Dojlova rodina brzy přijde na to, že na jejich pozemku se skrývá něco, co probouzí mrtvoly z jejich dlouho zapomenutých hrobů a živí se na smrti samotné.

Můj názor:
7/10 - v hlavní roli Dan Byrd (což je moje slabost). Každopádně je to celkem okoukaný příběh, ale za atmosféru si zaslouží body navíc.

Loď duchů

8. září 2009 v 18:58 Filmy
http://www.atnzone.com/nz/wp-content/uploads/2008/07/ghost_ship.jpg
Parta námořníků dostane tip na nalezení staré loďi, která se pohřešije již cca. 200 let (vážně jsem jenom plácla). Na lodi ale zjistí, že duchové téhle lodi se je snaží zabít, aby se mohly osvobodit.

Můj názor:
7/10 - Průměrný horor. Naštěstí tam hraje malá Emily Browning, která všechno zlepšila. Nápad je vynikající. Konec mě ale trochu dostal.

Back to school

1. září 2009 v 6:42 Deníček
Určitě se každej hrozně těší na dnešní první den do školy (a neříkejte že ne,protože u mě je 1.září, kdy se ještě neučí nej den). Teďka jsem vstala a asi 20 minut se přemlouvám, abych šla do koupelny, ale znáte to:

Jen honem pojď - však cesta daleká,
Jen honem pojď - čas nečeká
a cesta naše daleká
(Karel Jaromír Erben - Svatební košile)

Ale jako teď bych si to s tou pannou vyměnila. Já myslím, že kdyby chtěla jít do školy, tak by mu ani neutíkala a hned by šla s ním. Ale to je teď vedlejší. Až příjdete ze školy, tak mi napište, jak se vaše třída změnila - třeba mi budem mít novýho spolužáka a učitele.
No nic, já už to nemůžu odkládat, tak se mějte a já po vyučování zase něco napíšu.

Ömlouvám se všem, kteří nemají ponětí o tom, co jsem to tady žvanila o K.J.E., protože nečetl Kytici.
Zdravý vás deváťák (to zní dobře - ne dělám si srandu, ale po těch letech dřiny jsem si to zasloužila)