Květen 2009

Zase jednou píšu

29. května 2009 v 22:49 Deníček
Tenhle den začal, jako by to měl bít nejhorší den mího života. Nejdřív jsem musela ztrávit těch několik ubíjejících hodin ve škole a potom jet do Lípy v takhle hnusným počasí. Jak že to fungují přísloví? Někdo mi říkal že i obráceně a já bych teď ráda podotkla, že jsem jedno takové našla. Co takhle změnit z nechval dne před večerem na neproklínej den před nocí? To by se hodilo, protože jen co jsem dorazila do Lípy, napsala mi Věrča, jestli nechci jít s ní do kina. Jasně že jsem se dlouho nerozmíšlela a řekla jo. Každopádně z toho vyplívá pár věcí:
1. Dost jsem se v tomhle dni spletla
2. a podle mě pro vás důležitější - Zítra sem dám popis filmíku na kterým jsem byla (válka nevěst) a info o jedné herečce z tohohle filmíčku, tak se těšte.

Moc nabitý program

25. května 2009 v 12:10 Deníček
Omlouvám se, že jsem dlouho nepsala a že jsem nebyla u svých SBček, ale měla jsem dost nabitý program. Před týdnem jsem byla na ohnostroji, potom týden na to jsem byla na městských trzých. Samozdřejmě bych si našla chvíli čas, ale musela jsem se učit a když jsem si ten čas nakonec přeci jen našla, tak jsem nevěděla co mám přidat. Prosím do komentářů mi zkuste navrhnout co bych sem mohla dát. Hrozně děkuju.

Miley nebo Hannah

13. května 2009 v 20:55 Ankety
Určitě každý, kdo viděl alespoň 2x Hannah Montanu si musel položit jednu otázku. Mám radši Miley, nebo Hannah. Vím že jsou jedna a ta samá, ale když se stane Miley Hannah, změní se i její chování.
http://www.staralicious.com/wp-content/uploads/2008/04/miley-cyrus.jpghttp://www.topnews.in/usa/files/Miley%20Cyrus.JPG

Pokoj 1408

10. května 2009 v 10:37 | Tery |  Filmy
Filmy
Pokoj 1408 nemá moc hezkou pověst. Je to jediný pokoj hotelu Delfín, ve kterém se už téměř dvacet let neubytoval žádný zákazník. Není čemu se divit, když lze v jeho historických záznamech nálézt dvanáct sebevražd a třicet takzvaných "přirozených" úmrtí. Když k tomu připočteme drobné nehody některých pokojských (záchvaty smíchu, záchvaty pláče, mrtvice, slepota), které pokoj udržovaly čistý a obyvatelný, není se opravdu čemu divit. Pan Olin (Samuel L. Jackson) jakožto ředitel tohoto malého newyorkského hotelu příběh pokoje 1408 velice dobře zná, a proto se všem případným zájemcům snaží pobyt v něm ze všech sil rozmluvit. Spisovatel Mike Enslin (John Cusack) se však psaním hororových povídek živí a nikdo a nic mu jeho noc v pokoji 1408 nevezme. Vždyť strašidelné pokoje jsou jen směšné hlouposti jako všechna ta místa, na kterých už strávil noc - o kterých psal. Navíc by mu chyběla jedna kapitola do jeho nové knihy. Vyzbrojen svým věrným diktafonem Sony se tedy vydává do čtrnáctého patra, které je ale ve skutečnosti patrem třináctým. Do pokoje 1408. Do pokoje, jehož součet čísel dává dohromady číslo třináct…
Můj názor:

8/10 - Krásný film. Ke knižní předloze jsem se ještě nedostala, ale do budoucna to mám naplánováno.

Plány na dnešek

3. května 2009 v 13:42 | Terýzek |  Deníček
Co bych tady dneska chtěla udělat?
  • chtěla bych sem dát zese nějaké staré novinky ze stmívání
  • chtěla bych sem dát svoje diplomy, které jsem sem nepřidávala už od Valentýna
  • Hned na to, musím mrknout na můj druhý blog
  • Oběhnout všechny SB
  • A večer sem chci dát něco málo o mém blogu (zaměřeném na HSM) a dát sem odkaz.