Duben 2009

Video z lyžáku

25. dubna 2009 v 20:56 Deníček
Hrozně se omlouvám že neobíhám SBčka a nepřidávám nové články, ale nesmím na PC. Naštěstí se mi sem dnes podařilo propašovat a tak jsem se rozhodla, že se pochlubím s videem, které udělal jeden kluk z 9.E z lyžáku. Musím uznat, že já na tom vydeu nesem. Zato je tam jedna z mích dvou nejlepších kamarádek.

Do komentářů mi kdyžtak napište, jak se vám to líbilo (je tam i vtipná část, kdy kluci pokreslili Zdenka lihovkou, který nám tvrdil, že nespal)


A je mi 14

11. dubna 2009 v 19:19 Deníček
Už je to tak. Dnes v 7:55 mi bylo 14. Nedokážu tomu uvěřit. Posledních pár dní jsem byla fakt naštvaná že lidem kolem mě je 14 a mě ne, ale teď se mezi ně připisuju i já. Za to, že je mi 14 udělám svým SBčkům dárečky.

SB=obíhám

9. dubna 2009 v 19:09 | Terýzek |  Deníček
Tak jsem se zase podívala na to, jak obíhám svoje SBnka a musela jsem se zhrozit. Panebože, já jsem fakt hrozný SBčko. Hrozně se vám omlouvám. Proto jsem vás musela hned oběhnout. Jenom pro zajímavost, mám toho fakt moc, takže je možný, že dneska ještě dám Kontrolu SBček, ale nebojte se, napíšu vám to na blog a nechám to tady tak týden.

Nezvratný osud

5. dubna 2009 v 21:23 | Terýzek |  Filmy
Final destination
Parta kamarádů dělá vždy nějakou věc:
1. díl: Letí letadlem do Paříže
2. díl: Jede po dálnici
3. díl: Jsou na horské dráze

A vždy by se stalo něco, co by je měla zabít. Oni to vidí v předtuše a zachránějí ostatní. Jenomže potom začnou lidi umírat v pořadí, v jakém by umřely, kdyby zahynuli na tom nějakém místě (neplatí pro 2. díl, ten navazuje na 1.). Já vím, napsala jsem to chaoticky, ale ty by jste museli vidět. Je to taky docela krvák.
Pokud jde o mě, mám nejraději 2. díl, protože hlavní hrdinové jsou dost simpatičtí a jsou to dobří herci.

Můj názor:
8/10 - prostě klasika. Třetí díl už je mírný blaf, ale co dělat.

Hory mají oči

5. dubna 2009 v 21:09 | Terýzek |  Filmy
Hory mají oči
První díl je o tom, jak jede rodina na prázdniny a jeden člověk u pumpy jim poradí, aby to vzali skratkou. Oni však netuší, že tenhle pumpař má uzavřenou dohodu se zmutovanýma lidma. Jde o dohodu, že když jim bude pomáhat dostávat lidi do jejich území, přežije a dostane všechny šperky a elektroniku, kterou měli ti lidé u sebe.


Můj názor:
8/10 - I když kámoš říká, že to krvák není vůbec a že je to pohádka, tak to neberu vážně, protože bych chtěla vidět horor, kterej neviděl a u kterýho se bál.

Super víkend

5. dubna 2009 v 20:41 Deníček
Jasně, zase jsem vám líbyla, že napíšu a nenapsala jsem. Já vím, jsem hrozná. Tentokrát mám ale dobrou výmluvu. Byla jsem celý týden u Káťi. Jenom co jsem se vrátila jsem začala pracovat na poličce HSM. Až budu mít zpátky svůj mobil vám jí musím vyfotit a dát jí sem.
Opravdu se omlouvám že jsem nenapsala, ale teď už to snad dodržím.

Píšu ze školy

1. dubna 2009 v 11:09 Deníček
Ahojky lidičky. Tak jak jste se už asi dozvěděli z titulku tohohle článku, píšu ze školy. Musím uznat, že je to něco jinýho, než psát doma. Musím se pořád ohlížet kdo mě sleduje - ach ta kritika ohledně mích článků. Pokud se mi to povede, tak vám sem večer napíšu více. Jestli se mi povede překecat mámu, aby jsme jeli z Lípy dřív, tak oběhnu i svoje SBčka. Normálně budu ale obíhat až zítra. Dnes napíšu jenom to slavně sloho OBÍHÁM. Já vím, je to dost starý, ale účiný.